Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhet irantam többet puszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet irantam többet puszta testivágynál? 19/L

Figyelt kérdés

Meg álapodtunk,hogy csak szexelunk.

Legutobb mikor együtt aludtunk, filmeztunk összebújva, mikor vége lett a filmnek és kiakartam kellni az ágyból, hogy kikapcsoljam a tv-t nem engedett el húzzott vissza magához.

Másnap a kérésére egyutt csináltunk ebédett, el mentunk valamiert a haverjához aki tidta ki vagyok.

Ha 2-3 napig nem talizunk irja,hogy Hiányzom mikor lát.

26 éves


2017. nov. 15. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Kezdett megkedvelni...
2017. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szexpartnerből szerető lett
2017. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Újabb szexkapcsolati áldozat.

Nem értem, hogy miért csinálják ezt egyre többen. Ez a másik iránti felelősség fel nem vállalása...nincs ilyen, hogy kint is vagyok, meg bent is vagyok. Tisztázd viszonyt kettőtök között, de gyorsan.

2017. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Úgy tűnik, érez.
2017. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Vszeg kedvel téged

Kérdezz rá nála

Te mit érzel?

2017. nov. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
igen,belédzúgott.
2017. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem.

Voltam hasonló helyzetben kérdőre vontam a srácot. Azt mondta h neki nem kell barátnő, neki csak az illuzió kell. Tehát neki az tetszett és az tette boldoggá h volt mellette vki aki barátnő illuzióját keltette. Tehát az lényegtelen hogy ki is valójában az személy. Szóval bárki más is jó lenne neki, aki megadja neki az érzetet

2017. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Ezek néha úgy mennek, 2 ember kialakít egy ilyen kapcsolatot, majd baráti irányba teljesen nyíltságuk miatt egymásba szeretnek.

Érezhet, és érez is. Még ha nem is kell nagyon komolyan venni, de egyértelműen élvezi azt, mi már szerelmi alapokon van.

2017. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem élném bele magam. Valószínűleg pont olyan kedve volt, hogy úgy akart tenni mintha. Majd akkor fogsz nézni, ha elmúlik nála és szó nélkül ejt.
2017. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez full megalázó. Ne a nő hanem a pasi fusson a nő után. Aranyom neked még sokat kell tanulnod ;)
2017. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!