Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos miért egy negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos miért egy negatív jelző sokaknak?

Figyelt kérdés

Mármint, ha valaki átlagos lányra, átlagos testalkatra, miegymásra utal, azt többnyire úgy képzelik el, mintha az valami hiba, hiányosság lenne.

Lehet, én vagyok kritikus, de számomra női szemmel a nők 85%-a átlagos (ide értve magamat is), de ez nem egy negatív jelző szerintem.

Egy átlagos lány is lehet szép, meg lehet kevésbé szép.


Átlagos lány jellemzői:

Szimmetrikus arc, szép száj/szem vagy mindkettő, ápolt haj és bőr (lehet problémás is, ha törődik vele, már ápolt), ápolt fogak....

Pl számomra ők átlagos lányok:

[link]

[link]

[link]


Aki pedig nem átlagos, az különleges, gyönyörű, de azokból meg nagyon kevés van. Pl:

[link]

[link]

[link]

[link]


Szóval az átlagos lányok is lehetnek szépek, ez nem a csúnya szinonimája kéne legyen, mint itt sokan használják.

Csak épp az átlagos nem gyönyörű és nem különleges.


2017. nov. 16. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10

Lehet, hogy ez a konkrét kérdés trollkodás, de hidd el, sokan komolyan így gondolkoznak (több személyes ismerősöm is), így a téma nagyon is valós.

2017. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

az ember elsősorban a párjának nem akar átlagos lenni. az meg kit érdekel, hogy mások mit gondolnak, mennyire szép.

a leírás jó, a képek nem. persze neked lehetnek ezek a nők átlagosak.

az ő arcában pl nekem semmi különleges nincs:

[link]


az övé az, de nem különösebben jön be. nyilván nem dobnám a külseje miatt, de nekem nem is top kategória.

[link]


szerintem ezek közül ő a legszebb:

[link]


amit itt az egyik válaszoló linkelt átlagos nőnek én azzal tudok inkább egyetérteni. tényleg olyanokat látni inkább az utcán.

a mai világban persze hogy sokaknak "sértés". minden arról szól hogy néz ki rohadt jól, hogy legyél te a különleges a megismételhetetlen az etalon.

2017. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
42%
Az elmék szintjének átlaga......
2017. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!