Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy iyen hamar túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy iyen hamar túl tette magát a barátnője halálán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég érdekes a történetem. Van egy srác akit kb. fél éve ismertem meg egy szórakozó helyen. Nagyon tetszett első perctől kezdve jol elbeszélgettünk ès már akkor érrztem , hogy elég jól működik a kémia. Elhívott randizni .. kezdtem teljesen úgy érezni h odáig vagyok érte , szinte biztos voltam benne h lesz folytatása kettőnknek ..mindaddig még a 3. randin felhoztam a szót az exekről és akkor kozolte velem , hogy másfél hónapja lett vége a 10 hónapos kapcsolatának mert a barátnője balesetben meghalt.

Nem akartam hinni a fulemnek. Nem értem akkor , h tudott ilyen hamar kezdeményezni nálam? Én ekkor kicsit bevágtam a féket és megprobaltam elelejteni de amikor veletlen ossze futottunk pl. egy szorakozo helyen vagy akár az utcán akkor mindig egymással voltunk elfoglalva nem sikerult őt kivernem a fejemből és nem úgy tűnt mintha ő el akarna engem távolitani maga korul..azota testi kapcsolat is volt koztünk és szinte teljesen úgy viselkedünk mintha együtt lennénk de nem " vállaljuk" fel és nem is mondtunk ki ilyet. Vannak napjai amikor rossz kedve van es azt mondja nem szeretne rola beszelni ilyenkor egyértelműen tudom ki jár a fejében. viszont meglepően ritkán beszél a lányrol ..mikor szóba is jön akkor sem mutat szomorúságot ..úgy beszél róla mintha csak simán egy ex csaja lenne. Szerintetek ez normális dolog ? Hogy lépett túl ilyen könnyen? Ismertek még ilyet? Nagyon fontos lenne tudnom , h tényleg túl lépett e rajta vagy csak erősnek mutatja magát ugyanis én napról napra érzem , h bele fogok vagy már bele szerettem és nem tudom , hogy jól vagy rosszul jövök e ki ebből az egèszből. Én 22 éves vagyok a srác 27 .


köszönöm



2017. nov. 16. 15:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki másképp gyászol.
2017. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Engem megcsalt az exem, és két éve nem találok senkit, aki foglalkozna velem. Neki meghalt a barátnője, és másfél hónap után már más nőkkel randizik.

Yeal, life's good.

2017. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

lehet, hogy a 10 hónapból 6-ot végigveszekedtek, baleset előtt szakítani akart(ak).


ilyesmi oka is lehet, hogy nem csapott fel szerzetesnek.

2017. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%

Nem lépett túl. És ezt te is leírtad.

Segíts neki feldolgozni. Ahogy látom..., bár e szövegből nagyon homályos.., nem fogsz rosszul kijönni belőle.

2017. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nyomozgattam kicsit a kapcsolatuk után ( Ha szèp ha nem ) és álítólag nem volt jó kapcsolatuk ..folyton veszekedtek. (Közös ismerősök által tudom)
2017. nov. 16. 15:34
 6/20 anonim ***** válasza:
A gyászmunka általában kb.1 évig tart. Eközben vannak jobb és rosszabb időszakok. Nem tudhatod, milyen állapotban van a pasi otthon, a 4 fal között. Ha belegondolsz, attól nem támad fel a csaj, ha a barátja egész nap siratja és bezárkózik. Szerintem ne aggódj. Ha szimpatikusak vagytok egymásnak, próbáljátok meg együtt, aztán meglátjátok, mi lesz belőle. Semmilyen kapcsolatnál nem lehet fixre azt mondani, hogy tuti jól jössz majd ki belőle. Lehet, hogy még 1-2 rosszabb időszakon át kell támogatnod. De ne hagyd, hogy a félelem a hatalmába kerítsen.
2017. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

akár jó volt a kapcsolat akár nem, szerintem nem szép dolog valakit az alapján megítélni, hogy hogy viselkedik, vagy hogy gyászolja meg azt akije meghalt.

lehet azért nem beszél róla mert rossz érzés neki, lehet azért mert azt gondolja miért érdekelne téged a halott volt barátnője, vagy ki tudja.

amíg nem árt senkinek azzal, amilyen módszerrel túlteszi magát a dolgon, kinek van joga ítélkezni felette?

2017. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igazatok van teljesen. Meglátjuk , hogy alakul az tuti h nem fogom sietettni a kapcsolatunk " előre haladásával" mert az egyértelműen rossz ötlet. Lesz ahogy lesz..köszönöm szēpen a gyors válaszokat
2017. nov. 16. 15:54
 9/20 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, nekem is furcsa lenne, ha csupán ennyi idő után túllépett volna rajta. Többet is ismertem, akiknek meghalt a barnátnőjük, párjuk. Egyik egy évig gyászolt, másik 2-3 évig, valakinek meg soha többet nem lett senkije. De ott már többévnyi házasságról volt szó. Lehet csúnya dolog valakit megítélni ezután, de szerintem azért elárulja, mennyire mélyérzésű a másik.
2017. nov. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Itt te vagy az érdekes, lefekszel vele, de előtte erősen elgondolkozol felőle, meg kémkedsz utána stb, szóval a nőknek is csak a külső számít, meg a szex, és a férfiakat vádolják, hogy ösztönlények.
2017. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!