Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy iyen hamar túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy iyen hamar túl tette magát a barátnője halálán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég érdekes a történetem. Van egy srác akit kb. fél éve ismertem meg egy szórakozó helyen. Nagyon tetszett első perctől kezdve jol elbeszélgettünk ès már akkor érrztem , hogy elég jól működik a kémia. Elhívott randizni .. kezdtem teljesen úgy érezni h odáig vagyok érte , szinte biztos voltam benne h lesz folytatása kettőnknek ..mindaddig még a 3. randin felhoztam a szót az exekről és akkor kozolte velem , hogy másfél hónapja lett vége a 10 hónapos kapcsolatának mert a barátnője balesetben meghalt.

Nem akartam hinni a fulemnek. Nem értem akkor , h tudott ilyen hamar kezdeményezni nálam? Én ekkor kicsit bevágtam a féket és megprobaltam elelejteni de amikor veletlen ossze futottunk pl. egy szorakozo helyen vagy akár az utcán akkor mindig egymással voltunk elfoglalva nem sikerult őt kivernem a fejemből és nem úgy tűnt mintha ő el akarna engem távolitani maga korul..azota testi kapcsolat is volt koztünk és szinte teljesen úgy viselkedünk mintha együtt lennénk de nem " vállaljuk" fel és nem is mondtunk ki ilyet. Vannak napjai amikor rossz kedve van es azt mondja nem szeretne rola beszelni ilyenkor egyértelműen tudom ki jár a fejében. viszont meglepően ritkán beszél a lányrol ..mikor szóba is jön akkor sem mutat szomorúságot ..úgy beszél róla mintha csak simán egy ex csaja lenne. Szerintetek ez normális dolog ? Hogy lépett túl ilyen könnyen? Ismertek még ilyet? Nagyon fontos lenne tudnom , h tényleg túl lépett e rajta vagy csak erősnek mutatja magát ugyanis én napról napra érzem , h bele fogok vagy már bele szerettem és nem tudom , hogy jól vagy rosszul jövök e ki ebből az egèszből. Én 22 éves vagyok a srác 27 .


köszönöm



2017. nov. 16. 15:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Azért "kémkedtem" mert fontos lett nekem a fiú egyre fontosabb és egyre jobban szeretem őt nem csak a külső tényezők és a szex miatt..hanem mert kialakult ez bennem..nem tehetek róla.
2017. nov. 16. 16:50
 12/20 anonim ***** válasza:
Na ez a durva, nem a kád széle...!
2017. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mindenki másképp dolgozza fel a gyászt, abba meg nem látunk bele, hogy előtte mi volt.

Hallottam egy esetről (olyantól, aki vasúti baleseteket vizsgált), hogy egy halálos balesethez kihívták az elhunyt özvegyét, hogy azonosítsa a férjét, és nem értették a balesetvizsgálók, hogy miért nem szomorú, aztán kiderült hamarosan, hogy a férj egy agresszív állat volt, szóval az asszony megkönnyebbült, hogy a férje meghalt.

2017. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

a nagyanyám 50 évig élt a nagyapámmal, és abszolút nem rázta meg a halála. sőt, sőt, sőt.


nagyon rossz házasságban éltek.

2017. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból tudom, hogy az ember idegeneknek nem mutatja ki a legnagyobb fájdalmát. A négy fal között nem tudhatod mennyire szenved.

Továbbá tapasztalatból tudom hogy új emberek és új programok ilyen esetben kicsit vissza tudnak zökkenteni az életbe. És szép lassan kivezetni a gyászból.

Talán ő is így tesz. Az élet megy tovább...

2017. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 CFB ***** válasza:

Az Yan válaszok fontosak neked, mint pl a 14-es.

Eléggé figyelmen kívül hagyták a válaszolok, hogy leírtad, rossz volt a kapcsolata az exével. Ott a válasz. Annyira viselte meg, mint egy ismerőse halála. Nekem egyik nagyon jó barátnőm apukája halt meg, nagyon szerettem azt az embert, 6 éve ismertem őket, mikor meghalt. 1 napig gyászoltam. Vagyis.. Kevesebbet nevettem barátaimmal, és fekete ruhában voltam (kb 2 napon feketében vagyok egy héten, úgyhogy nem volt feltűnő senkinek, hogy 1 nappal több volt a fekete viseletem). Meg a kutyánk meghalt, majdnem 17 éves volt. Őt is 1 napig gyászoltam, pedig őt csak fél éve ismertem.

2017. nov. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 CFB ***** válasza:
**Az olyan..
2017. nov. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat.
2017. nov. 17. 11:08
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha szar volt a kapcsolat, akkor nem csoda, hogy ilyen gyorsan "túllépett" - bár nekem a lezáratlanság matt nem menne ennyire egyszerűen.


De mások vagyunk.

2017. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha egy erdőben bújdosna bánatában akkor sem támadna fel a csaj.
2017. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!