Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasinak van barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak van barátnője és én hagyom, hogy kacérkodjunk egymással az a részemről gerinctelenség?

Figyelt kérdés

Nem akarnám soha megbántani, vagy elvenni a lánytól a srácot, de a srác flörtölget velem, nekem pedig tetszik a srác. Az mondtha, hogy bonyolult kapcsolatban vannak szóval szerintem ezért is flörtölget velem.

Most én mit csináljak? Ez az én "felelőségem", hogy flörtöl velem valaki akinek van barátnője? Mit tehetnék?


2017. szept. 18. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Ez a pasi sara, nem a tiéd. Neki van párja, szóval innentől kezdve ő felel mindenért.
2017. szept. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
A pasi a gerinctelen, nem te.
2017. szept. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
SEMMIT, de tényleg és teljesen mindegy mit mond... Ha van egy kis eszed, nem fog kelleni, ha úgy dobják utánad se.
2017. szept. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gerinctelenség, de gondolj arra, hogy Veled is pont ugyanezt csinálná, ha összejönnél vele. Melletted is ugyanígy flörtölne mással. Kell ez neked?
2017. szept. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Naivitás, butaság, önámítás: nevezd aminek akarod.

Azzal gondolom tisztában vagy, hogy ez csak duma, és téged csak egyszer akar megdugni. Úgy könnyű kivárni, hogy végre bekapd a "csalit" ;) hogy van fix punci.


Az a kérdés, hogy te mit akarsz. Ha akarsz egyet liftezni a facán, akkor ne kéresd magad meg ne add az erkölcsös lányt. Ha nem akarsz tőle semmit, akkor meg el kell hajtani a picába.

De ne áltasd magad, hogy attól erkölcsös vagy, hogy előbb elszeded a nőjétől és csak utána keféltek. Az is megcsalás, amit most csinál a szépfiú. Te meg partner vagy benne. Részletkérdés, hogy először mikor kapod be. Amikor tud rólad a csaja, vagy amikor még nem.

2017. szept. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akár hibásnak tartana más,akár nem,én akkor sem flörtölnék olyan fiúval,akiről tudom,hogy van egy lány az életében akinek esetleg fontos és szereti. Valahogy nem vinne rá a lélek... Lehet,hogy szét fognak egyszer menni,lehet,hogy nem jó az a kapcsolat,de ne miattam történjen ez! Semmiképp sem lennék ilyesminek a részese.
2017. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyj ilyesmit mindenféle surmónak, neked lesz rosszabb majd, nem neki, ez minden esetben így van.
2017. szept. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tőle gerinctelenség, tőled max kicsit, de szemétség, az biztos.
2017. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz róla, akkor partner vagy a gerinctelenségben. Az mennyivel jobb?
2017. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!