Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány mindig mellém ül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mindig mellém ül reggel a vonaton, akarhat tőlem valamit? é

Figyelt kérdés

Ma máshova ültem, mégis arra ébredek, hogy ő ül mellettem.

Egyébként aludni szoktam, mert korán kelek.


2017. nov. 17. 09:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2017. nov. 17. 09:44
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizárt.. kezdj el vele beszélgetni, ismerd meg. Max legközelebb nem ül melléd.
2017. nov. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Több helyem marad :)
2017. nov. 17. 09:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ő az egyetlen utas, aki el tudja viselni illatod, esetleg nem zavarja a horkolásod, csorgó nyálad:))) Ezeket, mind láttam, tapasztaltam hajnali vonatokon:)))

Szerencséd van, akkor be jössz neki:))

Évek alatt, nem egyszer futottam össze olyan lánnyal, férjes asszonnyal vonaton, akik meginvitáltak az ágyukba.

2017. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Fiata :)

Egyébként nem horkolok, csorgatom a nyálam, engem is zavarna, egyedül max a füles van a fejemen :)

2017. nov. 17. 10:56
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

És így kezdődik, hogy a férfiak mindenbe azt tudják belelátni, hogy a nő többet akar aztán a nő van lekv..ázva, hogy minek hülyítette szegény srácot (=minek ült oda a tömegközlekedésen).

23/N

2017. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Fiatal-
2017. nov. 17. 10:58
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
#6 azért ne essünk át a ló túloldalára. Nehogy már szexuális zaklatásnak minősüljön, ha egy férfi beszélgetést kezdeményez egy nővel. Kérdező, szerintem bátran megszólíthatod a lányt, ha szimpatikus. Valami oka csak van, hogy MINDIG melléd ül le.
2017. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Akarsz tőle valamit, a fülest felejtsd el:) Aki olvas, fülest használ, telót babrál, azt nem szólítjuk meg:)
2017. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és, soha nem nyomulni, mint nőre:) Egy mindennapos,általános beszélgetést kezdeményezni. Szimpatikus vagy, lát benned többet, akkor lesz folytatása. Ilyen helyzetekben, nagyon érezhető pár mondat után is, hogy akarja folytatni, vagy csak udvariasságból szól vissza 1-2 tőmondatot.
2017. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!