Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, elítélitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, elítélitek, ha egy lánynak anyagi okokból nincs szép fogsora?

Figyelt kérdés

Még egyetemre járok, nem keresek annyit, hogy ki tudjam fizetni a fogorvost (korona, hátul pótlás).

Sajnos itt, ahol élek, nem fizet semmit a biztosító, ha valakinek genetikai okokból problémás a fogsora.

Fogorvosi biztosítás csak olyanoknak jár, akik csak az ellenőrzésekre járnak, és náluk 5-10 év után térít pár százalékot, ha betegség vagy baleset (vagy hanyagság) miatt korona vagy pótlás kell.

Engem ilyen biztosító nem vállal, mert hiánybetegség és rossz gének a problémám oka.

Ha otthagynám az egyetemet, és elmennék dolgozni, rendbe tudnám tetetni, de akkor meg a jövőmet cseszem el.

(Nem katasztrófa, egy fogam oldalt el van repedve - nem látszik - arra kell korona, kettő hátra implant, illetve korona az elsőre, mert csavarra van ráépítve, és az orvosom szerint ez nem esztétikus, hogy látni benne egy sötétebb árnyalatot, a fém csavart)


2017. nov. 17. 14:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom, dehogy ítélem el. Nyilván van olyan durva eset, aminél sajnos visszataszító a látvány, de most az, hogy valahol sötétebb árnyalat van, ami nem is nagyon látszik, hát istenem, senki sem lehet tökéletes. Egy percig se lenne hátráltató tényező. A dokid meg valószínűleg azért mondja, hogy nem esztétikus, hogy nála csináltasd meg, 100 ezer forintért. Nyugi, nincs okod emiatt aggódni :) 24/F
2017. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem ítélném el, na meg nem is tehetsz róla. Főleg ha azt írod, hogy nem is látványos mert oldalt van, akkor meg valószínűleg lehet észre sem venni.
2017. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nem az, de engem annyira zavart és frusztrált, hogy egyetem mellett összeszedtem rá a pénzt, úgy hogy havi 20 ezer forintom volt magamra és slussz. Megoldottam, drága volt, 700 ezerre rugott a vége, de teljes mértékben megérte. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha valaki akarja akkor bármi megoldható. 25/n
2017. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
15 ezer €-t sajnos nehézkes lenne 450€-ből összeszedni, ha minden mást is fizetnem kell sajnos.
2017. nov. 17. 15:09
 5/19 anonim ***** válasza:
Általában a lányok el szokták, szerencsédre a fiúk kevésbé szőrös szívűek ;)
2017. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Részlettel se megy?
2017. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Diákmunkán vagyok. Kölcsönt nem kaphatok, ekkora összeget meg nem merek bevállalni részletre, nem is adnának olyan törlesztőt, hogy ne haljak mellette éhen.
2017. nov. 17. 15:25
 8/19 A kérdező kommentje:
4,5 millió Ft-ról van szó.
2017. nov. 17. 15:26
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy mi az isten kerül ennyibe? Apumnak az hogy minden fogát kiszedjék, és tiplis alappal teljesen újakat csináljanak, az lett volna 3 millió forint, és ott az összes fogról volt szó, nem egyről.
2017. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A fogorvos külföldön.

4 fogról van szó.

2017. nov. 17. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!