Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igénytelenség, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelenség, ha egy lány tudja, szép lehetne, de nem tesz érte?

Figyelt kérdés

Jelenleg átlagosan nézek ki. Látom magamon, mi a gond, és tudom, hogy mit tehetnék ellene

-5-6kg fogyás: akkor vékony lennék, most normál alkat vagyok)

-orrplasztika: túl széles, hosszú orrom van

-hajfestés: seszínű, mézszőke hajam van, két árnyalattal világosabb jobban mutatna

-smink: sokat dobna, ha megtanulnék sminkelni (szemöldök, kontúrozás)

-műszempilla: valami nagyon szolid, maximum 3D

-szűkebb, feltűnőbb ruhák: jelenleg inkább a kényelmet nézem


Baj, ha tisztában vagyok ezzel, de mégsem tudom rászánni magam a megvalósításra?


2017. nov. 16. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Sztem orrplasztika látatlanban is fölösleges. Műszempillát Én nem díjazom. Az am jó, ha az ember ad magára.
2017. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 AchromaticSmarties ***** válasza:
14%
A fogyás, a smink és a szexibb ruhák hiánya igénytelenség, a többi egyáltalán nem.
2017. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj a mű, mesterkélt külsőre menni. Az még nem igénytelenség.

Ezek közül egyik sem tűnik fontosnak.

2017. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2, Nem mondtam, hogy nem sminkelek. Csak nem profi módon (nem szoktam kontúrozni, pirosítani/bronzosítani, szemöldököt megrajzolni, rúzsozni, alapozni...)
2017. nov. 16. 18:25
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
így is akkor lesz fickód amikor akarod
2017. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja ilyen alapon mindenki elmondhatná hogy Barbienő lehetne ha tenne érte: plasztikák, festékek, szolik.


Ez röhejes.

Teljesen tökmindegy ki mit gondol ha te így jól érzed magad vagy nem, tegyél vagy ne tegyél ellene. Teljesen lényegtelen hogy Gizike a boltos kisasszony a 13-dik kerületben a 6-odik emeleten vagy János bácsi épp Dunaharasztin a zöldséges mit gondol.

2017. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
ennek a kérdésnek semmi értelme.
2017. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Aki szép, az ezek nélkül a baromságok nélkül is szép. Olyan nincs, hogy valaki szép "lehetne". Ezektől senki nem lesz szebb. Te nem szép akarsz lenni, hanem guminő.

Akinek egészséges önbizalma van (ami a szépségnek kb feltétele), annak ezek közül egyikre sincsen szüksége.

2017. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

" túl széles, hosszú orrom van"


Héber vagy???

2017. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ezek szerint a megcsinált műnők az igényesek. Aha.
2017. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!