Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexiparban dolgozó lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexiparban dolgozó lányokat lehet az átlag nőknél őszintébbnek nevezni?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal, hogy ez egy súlyos kérdés, és heves indulatokat is kiválthat, de ha belegondoltok, nem hülyeség.


A szexiparban dolgozó nők 100%-a vállalja, hogy a pénzért teszi azt, amit.


Az átlag nők [tisztelet a kivételnek!] nem ismerik ezt el, hanem tagadják. De mégis nyilvánvaló, amikor a szegényebb pasik helyett a tehetősebbeket választják. Rosszabb esetben hozzá mennek feleségül egy idős, gazdag emberhez.


Tehát akkor hogy is állunk? Kik is a valódi r**ancok?


2017. nov. 17. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Olyan unalmasak már ezek a kérdések.

Nekem van / volt olyan szexiparban dolgozó ismerősöm, aki az életben nem árulná ezt el sem neked , sem másnak magáról.


Keress egy normális nőt inkább, ne ezen rugózz.

2017. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van normális nő nekem. Nem azért tettem fel ezt a kérdést, csak érdekel a téma.
2017. nov. 17. 17:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor azt mondom , hogy nem. Nem őszintébb. Ugyanis simán lefogja tagadni a nagyrészük.

Innentől meg nem őszinte.

Valóban vállalja ,hogy pénzért teszi, csak mindezt igyekszik titokban intézni.


Szerintem mindenhol vannak emberek , akik a pénzre mennek.

Egyik se jobb mint a másik.

2017. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Nekem van / volt olyan szexiparban dolgozó ismerősöm, aki az életben nem árulná ezt el sem neked , sem másnak magáról."


Lehet. De ha lebukna, akkor kénytelen lenne bevallani az igazat. Mert hogy az egyetem, meg ilyenek... Na persze most, hogy jobban belegondolok egy régi valóságshow hős esetében volt az, hogy azt hazudta, hogy kényszerítették, de aztán kiderült, ez nem igaz.


Ezzel szemben a pénzéhes nők képesek olyanokat hazudni, hogy szeretik az adott férfit...

2017. nov. 17. 17:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudnád meg róla hidd el.


képes szerelmet hazudni , de szerintem ilyen esetbe a pasinak nagyon pénzesnek kell lenni.

Ez meg általába látható , hogy szereti a másikat vagy csak mondja.

felhoztad , hogy kepes oreg ferfihoz hozzámenni.

na most ezt kb csak a bugyuta ember nem tudna, hogy mi a hazassag oka.

2017. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Semmi különbség nincs,mondom ezt úgy hogy pár évet lehúztam éjszakai életben.Az első tiszta üzlet,valamit valamiért,téma lezárva,a második megjátszás-kétszínűség-elvárás a másiktól.Annyi hogy egyik esetben több ember,másik esetben csak egy,de a lényeg ugyanaz.Nem beszélve arról hogy míg első esetben ha valaki ad neked egy ajándékot,az tényleg ajándék,második esetben ha normális kapcsolatban vagy,jól megjegyzi,és felhánytorgatja egy idő után hogy ezt meg azt adtam neked.Úgyhogy aki ebben az iparban dolgozik,az az őszinte.
2017. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Neki a munkája a színészkedés, a másik szükségleteinek a kielégítése a sajátja kárára. Ez nem egészséges lelkiség, mentalitás, minimum egy személyiségzavarral a háttérben. Sérült, bántalmazott emberek, szomorú sorssal.
2017. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyis mondhatjuk, sok pasi nem mer sikeresebb not valasztani.
2017. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Rohadt unalmas mar, hogy napi tobb felvonasban a luzer pasik ugy globalisan leqrvazzak a noket. Rettento szanalmasak vagytok.
2017. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm régen prosti volt. Ő legalábbis tényleg valamivel őszintébb, szókimondóbb szerintem mint az ismerőseim többsége. 42F
2017. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!