Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól teszem, hogy eltitkolom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy eltitkolom a barátnőm elől egy részeges smárolást/""megcsalást""?

Figyelt kérdés
Annyira nem jelentett semmit, hogy elmondani nem tudom. Teljesen közömbös az élmény, a lány, minden. Jó a kapcsolatunk a barátnőmmel, rendes lány, szép, ezt elmondanám, akkor az biztos szakítás lenne. Nem fogom egy kis nyálcsere miatt kidobni ezt a jó kis kapcsolatot, hülye nem vagyok :D inkább eltitkolom. :D Jól teszem? Van aki amúgy sem gondol egy csókot megcsalásnal, vannak olyan családok, ahol a rokonok is szájrapuszit adnak egymásnak.

2017. nov. 17. 22:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy mi értelme van ennek a kérdésnek?

Te jól érzed így magad, szemmel láthatóan nem gyötörnek kételyek, nem akarod megismételni, fontos a kapcsolatod, és elmondásod alapján már el is döntötted, hogy eltitkolod. Oké, tedd ezt. Mit vársz tőlünk, mit mondjunk?

2017. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%

Vicces ahogy próbálod szépíteni a dolgot :D

Hát te tudod, ha nem furja a mellkasod a dolog, akkor hagyd. Ha fúrja, akkor van gerinced, mond el. Ha nem, hallgass mindörökre.

Végülis több millió évet túlvészelt a medúza gerinc nélkül....:D

2017. nov. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Bevallom egy kicsi lelkliismeretfurdalásom van, de majd elmúlik. Ha tudnám, hogy nem lenne ilyen szigorú ilyen téren, és nem szakítana, akkor tulajdonképpen el is mondanám és bocsánatot is kérnék.

Ha belegondolunk valahol ez az ő hibája is, hogy nem vagyok őszinte.

2017. nov. 17. 22:42
 4/33 anonim ***** válasza:
51%
Azért így is jó kis betegséget össze lehet szedni,úgyhogy annyira ne bízd el magad.
2017. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Csókkal? XDDDDDDDDDD
2017. nov. 17. 22:49
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Már eldöntötted, mi értelme is van ennek a kérdésnek? :D
2017. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%

"Ő hibája is"

Nem hapsikám. Te részegedtél le és smároltál egy csajjal. Nem az ő hibája,neki csak egy értékrendje van és teljesen jogos fenntartásai.

2017. nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

"Már eldöntötted, mi értelme is van ennek a kérdésnek? :D"


Gondoltam, hogy valaki megpróbálhat meggyőzni az ellenkezőjéről. De ez eddig elég gyenge.

2017. nov. 17. 23:00
 9/33 anonim ***** válasza:
33%
Csókkal?Igen.Azért mert te ostoba vagy,attól még így van.
2017. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Te meg fogyatékos. Csókkal mit kapsz el? Herpeszt?
2017. nov. 17. 23:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!