Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a megcsalást meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a megcsalást meg lehet bocsátani?

Figyelt kérdés
szerintem nem.
2013. máj. 10. 03:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én most úgy érzem nem tudnám. De az élet kiszámíthatatlan.
2013. máj. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Belatevagyaz?
2013. máj. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy meg tudnám,de ha annyira szerelmes lennék,akkor talán.
2013. máj. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
79%

Elborult állapotban, testi kapcsolatot? Igen.

Érzelmi alapú, eltitkoltat? Nem tolerálom.

2013. máj. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

szerintem igen.

de ehhez kell 1 stabil alap(tehát több kellemes mint szar emlék)

meg függ a szerelem "milyenségétől"

tehát pl egy átlagcsajt dobnék azért, amiért az ideálom lehet hogy nem.

persze ehhez szükséges az is hogy kib*szott mély megbánást mutasson, és jóvá akarja tenni, mert amúgy off.

hapedig még1szer átver akkor már meg is alázom ahogy kell(revenge:D)

2013. máj. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember más. Valaki megtudja, de valaki nem. De szerintem elfelejteni senki nem tudja.
2013. máj. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért az ötöske mekkora ellentmondás? Az milyen mély szerelem lehet, mély érzelmekkel, ha megcsal?

Nem lehet olyan labilis állapotban, hogy ez megbocsátható legyen. Voltam már hulla részeg, és soha eszembe se jutott. Ezek csak jó kifogások. Az egyetlen dolog ami nem ebbe a kategóriába esik, ha megerőszakolják.

2013. máj. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem. én legalábbis biztosan nem tudnám. akkor meg pláne nem, ha nagyon szeretném az illetőt, hiszen tőle esne a legrosszabbul. meg én úgy vagyok vele, ha valaki egyszer megtette, az megteheti többször is. olyan könnyű az alkoholra fogni az ilyet, de már unalmas. nem takarózhat az ember folyton ezzel. és azokat sem tudom elfogadni, amikor azzal védekezik valaki, hogy: "de a srác/lány akarta annyira..." mindenhez két ember kell. kivéve ahogy azt már előttem is írtá, a megerőszakoláshoz vagy a tudatmódosítók hatàsa alatt elkövetett tettekhez. (amit persze az egyén nem önszántából vett be.)
2013. máj. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

senki nem tudja, max próbálkozik

hiszen ilyenkor a bizalom veszik el, ezért már soha nem lesz olyan a kapcsolat, mint volt, így kár folytatni, majd úgyis mindenki rá fog jönni, hiszen fejben ott maradt

amúgy ha valakit szeretek, akkor nem csalom meg, szóval elég egyértelmű, szakítással együtt vége a kapcsolatnak N

2013. máj. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint negyediknél. Annyi, hogy az is befolyásolna, hogy tudom meg.
2013. máj. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!