Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan emberről, akinek semmilyen elvárásai nincsenek a párjával szemben?

Figyelt kérdés
Eleinte ezt pozitívan éltem meg, hogy az én párom a legjobb fej, legtoleránsabb, legempatikusabb ember a világon, akinek soha nincs rossz kedve, soha nem cseszeget semmiért, aki úgy szeret, ahogy vagyok. Viszont ahogy telik az idő, kezdem azt érezni, hogy az igazság inkább az, hogy nem túlzottan érdekli semmi, és neki minden jó úgy, ahogy van (még ha az amúgy nem is jó), illetve hogy kb bárki lehetne mellette, neki az a lényeg, hogy VALAKI legyen mellette, a többi már nem számít. Szerintem természetes az, hogy nem vagyunk egyformák, idomulni kell egymáshoz egy kapcsolatban, fejlődnünk kell, es azt is normálisnak tartom, hogy az embereknek vannak bizonyos elvárásai egy kapcsolatban. Nekem pl olyan hatalmas elvárásaim vannak, hogy szeretek tudni róla, ha a párom hajnalig bulizgat, és ne várjam a hívását abban a hitben, hogy hamarosan hazaér melóból es jelentkezik, vagy hogy egy hónapban azon a 3-4 szabadnapunkon ami egybe esik, együtt legyünk, és esetleg valami tartalmas közös programot csináljunk, vagy néha érezzem azt, hogy akkor is gondol rám, amikor nincs velem (én mindig meglepem valami aprósággal, legyen az egy csoki, a kedvenc kajája, pár sör csak úgy, ő viszont soha, semmivel), vagy amikor együtt vagyunk ne a telefonját nyomkodja non stop, vagy hogy jobban fejezzük ki az érzelmeinket egymás iránt.. Továbbá szeretném, ha fejlődne a kapcsolatunk, megbeszélnénk dolgokat, szeretném ha ő is elmondaná az elvárásait, de neki nincsenek. Azt mondja, ő boldog velem, neki tökéletesen jó és elég az amit tőlem kap. Pedig negyed annyit se teszek bele, mint ami nálam alap lenne, mivel már elveszi a lelkesedésem, de ez sem zavarja, neki ez így jó. Ha megcsalnám az valószínűleg zavarná, de ezen kívül komolyan semmi, és tényleg nem is vár tőlem semmit. Ez vajon normális? Örülnöm kellene, hogy ilyen párom van, aki úgymond ennyire hagy élni (mert volt már ennek a szöges ellentéte is, aki viszont az őrületbe kergetett kb az állandó hepciáskodásával), vagy ez már inkább a totális leszarom kategória? Hozzateszem fiatalabb nálam, és még csak egy kapcsolata volt, ami igaz sok év volt, de mivel nagyon fiatalon jöttek össze, megragadt a tinikapcsolat szinten, és egyiküknek sem volt a másikkal szemben túl nagy elvárásaik.
2017. nov. 18. 05:04
 1/7 A kérdező kommentje:
még annyit, hogy ne legyen félreértés, a havi 3-4nap az, ami teljes szabadnapunk van egyben, ennél persze jóval többet találkozunk, de az inkább csak melóból hazaesve hulla fáradtan együttalvás. 3-4 nap, amikor ténylegesen tartalmas időt tudnánk együtt tölteni. És a telefonját sem azért nyomkodja, mert valakivel beszélget (szabad bejárásom van egyébként a telefonjába, neki is az enyémbe, ami egyébként egy kapcsolatomban sem volt szokás soha, ezt ő "hozta be"), hanem szimplán függő
2017. nov. 18. 05:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem neki tényleg mindegy ki van vele, darab-darab.

Én keresnék mást, ekkora közönyt, minden mindegyet nem tudnék elviselni. Akkor már inkább legyek egyedül.

2017. nov. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled. Ő lyan minden mindegy típus.
2017. nov. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk sincs semmi elvárás, egyik részről sem. A többi viszont megvan. Érdeklődés, figyelmesség, programok, szeretet, kedveskedés, stb. Az is megvolt, együtt, még is mit szeretnénk elérni, mi lenne az, ami mindkettőnknek megfelelő.
2017. nov. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én őszintén úgy gondolom, jól jártál vele
2017. nov. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy neki könnyebb megfelelni, mint neked.

Azaz kettőtök közül neked van könnyebb dolgod: csak a saját magad által - magad felé támasztott követelményeket kell teljesítened.

2017. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nektek nőknek semmi sem elég jó:DDD


Igénytelen párod...egy kecske s megtenné neki talán.

Ha 1 hétig nem zuhanyzol, akkor sem tenné szóvá vajon?

Ezt kipróbálhatnád-ki provokálhatnád, hogy tényleg mindegy neki e minden, így kiderülne...

2017. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!