Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok pasi miből gondolja, hogy...

Sok pasi miből gondolja, hogy egy lánynak csak akkor nincsenek udvarlói, ha távolságtartó, nem engedi őket közel magához vagy irreálisak az elvárásai?

Figyelt kérdés
A környezetemben a nyitott, kedves, nem "embertelen" elvárásokkal rendelkező lányok társaságát sem keresik, nem kezdeményeznek, nem közelednek.
2014. máj. 21. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
én nőként mondom, hogy a környezetemben csak azoknak nincs párja akiknek önmagukhoz viszonyítva hatalmasak az elvárásaik, nem túl nyitottak v hasonló... de aki egyébként akar annak van.
2014. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Én speciel tapasztalatból. Ilyenkor mindig olyan kíváncsi vagyok ezekre a lányokra, hogy ha tényleg így van, akkor az mitől lehet.
2014. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Met beszűkült a tudatuk. Az ilyeneket nem kell figyelembe venni.
2014. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert ez így is van a valóságban,ezt látni mindenhol...
2014. máj. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból.


Regisztrálj fel egy társkeresőre, tegyél fel egy képet magadról és válogathatsz kedvedre.

2014. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
42%
Persze mert aki nem rikoltozik, röhögcsél állandóan az unalmas a pasiknak....
2015. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!