Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Küzdesz vagy feladod és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdesz vagy feladod és elkezded elölről?

Figyelt kérdés

Adott egy x éve tartó kapcsolat, tele hullámhegyekkel és hullámvölgyekkel, ami jelenleg a Mariana-árok végéhez közeledik.


Nem esélytelen még a helyzet, csak óriási mértékű kitartás, küzdés és a megtorpanás teljes hiánya, plusz még több kitartás és erő és mindent lebíró akarat hozhatja rendbe. Ha akarod, vagy ha képes vagy rá. Persze nem csak rajtad áll a dolog ugye.

Küzdesz érte?


Vagy feladod az x év csodás és szörnyű, de tanulságos napjait és újratervezel. Mindent. Elölről.



Végül hogy döntesz? Miért?

Az élet másik területén is ezt a típusú döntést hoznád?


2017. nov. 18. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Feladom és elkezdek valami mást.
2017. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Az egész élet egy nagy küzdés. Küzdenék, küzdés nélkül unalmas lenne az élet.
2017. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Minel tobb energiat fektetsz vmibe,annal jobban megbecsulod ha sikerul, kvazi erteket teremtesz. Ekozben magadat is ertekeled, mert volt erod es kitartasod veghez vinni. A mai fogyasztoi tarsadalomban ahol minden evente/parevente cserelodik, a kitartas egy nagy ereny es en nem szeretek beallni a sorba. Ha rajtam mulik,soha nem adom fel.
2017. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Amíg látok esélyt arra hogy javul (és a másik fél is akarja), akkor megpróbálok megtenni mindent amit lehet. Feleslegesen viszont nem vagyok hajlandó küzdeni.
2017. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Ez nagy kalap szarnak tunik szepen talalva, nem pedig kapcsolatnak, szoval ezt inkabb vegre elengednem.
2017. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Az 5-ös mond vmit. Szép-szép a kitartás, állhatatosság, a küzdés, de meddig és milyen áron. Vmikor be kell látni, h a szart pofozhatjuk, akkor is szar marad... Ez igen profánra sikerült, de szembe kell nézni az igazsággal, máskülönben az erényből hülyeség lesz.
2017. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A másik pedig: ez nem feladás, hanem belátás. Nem mindegy sztem, h minek nevezzük ezt a folyamatot/döntést.
2017. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Szép dolog a kitartás, de mikor évek óta szaroztok, az NEM kapcsolat csak valami függőséből adódó fos.

Nem kellene, mert láthatóag nem tudtok dűlőre jutni és csak húzzátok egymás idejét, esélyt sem adva, hogy NORMÁLIS, kiegyensúlyozott kapcsolatban éljetek.

2017. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Feladom. Sosem küzdök. Ha valamiért küzdeni kell, azt otthagyom.
2017. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Utolso mondatom: HA rajtam mulik....

Alapkerdesben ott van h ha az illeto belefeccoli az idot es energiat,megmentheto.


Van az az eset,amikor hiaba melozik erte,a masik nem akarja, ebben az esetben en is elengedem, volt mar ra pelda.Ket emberen mulik.

2017. nov. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!