Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy egy pasi ránézésre abszolút nőcsábásznak, magabiztosnak, belevalónak néz ki, de ha elkezded megismerni, kiderül, hogy ez csak látszat?

Figyelt kérdés
Valójában gyengéd, figyelmes, még kicsit félénk is.
2015. nov. 17. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
igen, sok pasi játsza meg magát
2015. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik!

Tuti főnyeremény az ilyen nem gondolod?

Teperj rá

2015. nov. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, van ilyen. De tiszta pszichopata, mert a két énje állandó "összetűzésben" van egymással és nagyon labilis...
2015. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Letezik. Pl. a ferjem :D

Onbizalom hianyos, es tobbet sir, mint en. Pedig igazi szoknyapecer volt meg egy par eve. Rajtam kivul viszont egy nonek sem nyilt meg. Mindet otthagyta par d*gas utan.

2015. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen
2015. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok azt vettem észre a környezetemen akik nem annyira régóta ismernek azoknak úgy tűnik h mekkora nőcsábász lehetek meg milyen jó nekem közben meg sehol semmi:D nekem tetszik
2015. nov. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen, eléggé meglepett, amikor közölte, hogy első kapcsolata van velem. Kapós a nők körében, én pedig büszke vagyok rá, hogy míg mások epedeznek utána, addig én ölelhetem, csókolhatom. :)
2015. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, létezhet. :D


23N

2015. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, a barátom. Mikor megismertem, azt hittem, hogy biztos már nagyon tapasztalt. Aztán kiderült, hogy egyéjszakásai valóban dögivel voltak, de én vagyok az első barátnője. A haverjai rendesen meg is vannak lepve mostanában, hogy most tényleg barátnője lett, tényleg abba hagyta a csajozást, tényleg szerelmes. Nem ilyennek ismerték. Valójában csak a látszat, hogy mennyire magabiztos és önelégült, ez csak egy védekező mechanizmus nála, de ő maga is beismerte már, hogy vannak komplexusai. Nála gyengédebb és figyelmesebb emberrel pedig még nem találkoztam.
2015. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 omba ***** válasza:

Ránézésre??? Hát attól még sok minden más is kiderülhet egy emberről, meg hát ki néz rá, mekkora tapasztalatod van eben...

Idő kell, mindenképpen megismerni egy embert.

2015. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!