Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szájra puszi megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szájra puszi megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Vendéglátós vagyok, egyik vendég belém van zúgva. Többször is visszautasítottam, hogy nem szeretnék tőle semmit, mert párom van, de nem értett a szép szóból. Egyik este műszakváltás után elhagytam a munkahelyet, kint az udvaron megállított a vendég hogy szeretne valamit kérdezni, közelebb jött és akkor hirtelen adott egy szájra puszit, én meg ellöktem magamtól és szájon vágtam. A páromnak nem meséltem el. Szerintetek ez megcsalásnak számít vagy megértené?

2017. nov. 18. 18:28
 1/8 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Én nem venném megcsalásnak ezt a szituációt. De alapvetően a szájra puszi megcsalás. Egy fiú száját se puszilgassa a barátnőm, de a te eseted nyilván más.
2017. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben azért elmondanám a párodnak nehogy az illető hazugságot állítva bekavarjon, és hiába őszinte a párkapcsolatod, nehogy Te gyere ki rosszul a szóban forgó helyzetből. Ráadásul jobb belátásra kell bírni az adott férfit, ennélfogva elkell a párod segítsége. Valamint előzd meg a jövőben felmerülő esetleges agresszív fellépését a vendégnek, szóval mindenképpen szólj a párodnak az esetről!
2017. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem megcsalás, mivel nem akartad.


Nekem az lenne az első, hogy elmondanám a páromnak, hogy letámadtak.

2017. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartad és ellökted akkor nem megcsalás
2017. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szólj a párodnak,hogy zaklatnak téged.

Egyébként ebben a szituációban nem megcsalás.

2017. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem megcsalás, mivel te nem akartad.

És nyugodtan el is mondhatod neki hogy egy ilyen hülye így letámadott.

2017. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalas. Inkabb tokon kellett volna rugnod.
2017. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az eset sem, és a nemi erőszak sem megcsalás. Egyiket sem akarta a másik fél (akár férfi, kár nő).
2018. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!