Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet 2 szemelyt egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet 2 szemelyt egyszerre szeretni? Koltozes miatt szakitott az exevel, szokta nezegetni a kepeit. Nem tette tul magat?

Figyelt kérdés

1.5 eve vagyunk egyutt, az elottem levo baratnojevel azert szakitott csak, mert messzire koltozott munka miatt. Utana telefonon fent tartottak egyfele tavkapcsolatot, majd amikor velem osszejott, akkor megmondta az exnek hogy talalt valaki mast.

Azota neha beszeltek telefonon, nem talalkoztak. Voltak vitaink az ex miatt, mert neha lattam hogy megnezi a kepeit, vagy a telefonjaban maradtak "veletlen" kozos kepek... Azota eltelt hosszu ido es latom hogy facebookon nezegeti, mindig rakeres, 1-2 hetente. Hianyzik neki?

Kerdeztem tole, azt mondta nincs semmi erzelem, nincs semmi koztuk, stb. O volt az elso nagy szerelme, egyutt voltak tobb evig, majd szetmentek, majd megint osszejottek, egesz eletukben igy volt.

Nagyon zavar, mert olyan erzes mintha hianyozna neki, mivel a kapcsolatukban nem volt problema, csak a koltozes miatt szakitottak.

Viszont velem csaladot alapit, varjuk elso babankat, ugy erzem jo a kapcsolatunk.

Csak nekem zavaros? Vagy ez normalis hogy neha nezegeti?

28 evesek vagyunk.



2017. nov. 18. 21:33
 1/3 A kérdező kommentje:
En nem tudtam hogy tavkapcsolatban van, vagy igazabol nem is vagyok biztos hogy tavkapcsolat volt-e koztuk amikor mi osszejottunk, vagy csak jo baratsag.
2017. nov. 18. 21:35
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azzal szerintem alapvetően nincsen gond, ha valaki kíváncsi arra, hogy mi újság az exével, főleg ha nem viharos szakítás volt. Ami nálatok probléma az, hogy ő gyakran teszi ezt. Szerintem ez már nem fér bele. Nem arra gondolok, hogy most biztosan megcsalna vele, ha módja lenne rá, hanem arra, hogy mivel ők a szerencsétlen körülmények miatt mentek szét, ezért jogosan lehet mind a kettőjükben az a kérdés, hogy "mi lett volna, ha..."

Megértem, hogy téged ez zavar, de semmit sem tudsz igazán tenni ellene, mert nem hiszem, hogy direkt csinálja, egyszerűen így érez. Csak remélni lehet, hogy majd ha meglesz a baba például, akkor jobban lekötik és boldoggá teszik a valóságos dolgok, és nem az exéről fog álmodozni (ne haragudj, de egyébként nem értem, miért nézegeti 1-2 hetente)

2017. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem normalis, te sem nezegeted az exeidet, ugye? Es miert nem? Mert mar semmit nem jelentenek. Magadbol kiindulva konnyen megvalaszolhatod a kerdest.

Egyertelmuen nincs tul rajta es te ezt mindig is tudtad, megis gyereket szulsz neki. Figyelj, en nem mondom h katasztrofa, volt mar ilyen nem egyszer, h a ferfi nem az imadottja mellett elte le az eletet aztan megis jo ferj es apa volt, mert jol viselkedett - de a szive mindig a masik noe volt. Lehet igy elni. Lehetsz elegedett az eleteddel, sok no elviseli az ilyesmit, ezert foloslegesnek tartom leirni, h ez miert nem jo. Te mar meghoztad a dontesedet.

Az artatlansag kora c. film egy hasonlo helyzetrol szol.

2017. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!