Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Először egzisztenciát építeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először egzisztenciát építeni utána párkapcsolatot keresni, ezt miért nem lehetne egyszerre csinálni?

Figyelt kérdés

Egyre több olyan kérdést látok itt, hogy van egy pasas, aki kérdezi, hogy mennyi pénzt kell összegyűjteni párkapcsolathoz vagy most éppen szegény és emiatt nem keres senkit.

1. Egyszerre a kettő nem megy? Tehát ismerkedtek és dolgoztok is mellé.

2. Én úgy gondolom, hogy egy normális egzisztenciát ideális esetben ketten építenek ki. Mivel mindketten dolgoznak és így könnyebb is.

3. Már nem abba korba élünk, hogy egy férfi a kenyérkereső. Már az se ritka, ha egy nő többet keres és, ha normálisak akkor ez nem okoz gondot.


2017. szept. 23. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek ezt magyarazhatod, szerintuk penz nelkul nincsen no, semmilyen! :D Paromnak 14 eves kora ota volt szinte folyamatosan (nyilvan kisebb kihagyasokkal) kapcsolata vagy alkalmi viszonya vagy barmi, na most diakmunkazott altalaban, de azert plane fiatalabb koraban nem volt tul komoly egzisztenciaja. Viszont egyaltalan nem hallottam olyat, hogy valaha komoly gondokat okozott volna neki egy baratno.
2017. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Nyilvan lehet, de akkor mivel magyarazna meg maganak hogy egy rakas szerencsetlenseg aki nem kell a noknek?
2017. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem,ezt a "mai nőknek" magyarázd el,kérlek. Hogy ne csak elvárások sokaságai legyenek,hanem ők is tegyenek le valamit az asztalra.

De attól még a nőktől ez elvárás sajnos manapság,hogy sok és minél több pénzed legyen.

Én a legtöbb nőt nem érdeklem,mert nem születtem helyesnek. De ha megismernének, akkor tudnák értelmes is vagyok, és egyébként pénzem is van bőven, csak nem vágok fel vele...

Szóval attól,hogy kívülről mit látsz,az soha sem biztosan az,amit gondolsz a fejedben róla.

26/F

2017. szept. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Én lány vagyok, de magam, akkor tudom komolyan venni, ha itthonról elköltözöm, talán mert így nőttem fel, hogy a környezetemben az emberek, amint lehetett önállósultak. Kicsit úgy érzem, hogy nincs jogom felnőttnek titulálni magam még nem tudok magamról gondoskodni teljes mértékben, amihez nagyon hozzá tartozik a fészekből való repülés. Bár most mindent magamnak finnanszírozok, és számlákból kiveszem a részem, de még csak ennyire elég a suli mellett keresett pénz, albérletet nem tudnék fenntartani, egyenlőre. Szóval nekem ez ilyen önmagamnak való megfelelési kényszer, és elvárás, amit még nem teljesítek, addig az önbizalmam sem az igazi.
2017. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszabb ***** válasza:
20%

Azért, mert nem lehet, mert nem érdekel titeket. Őszintén valld be, de most komolyan, az alábbi lehetőségeken belül melyik a vonzóbb a két egyforma srác közül?


Amelyik még otthon van anyuval és apuval, de gyűjtöget, hogy különköltözzön, vagy az, amelyiknek már több éve külön lakása van és az ízlésének megfelelően stílusosan berendezte?


Amelyik szeretne kocsit, de még egy jó egy-két évig gyűjtenie kell rá, vagy az, aki megvette vadonatújan és már vígan furikázik vele mindenfelé?


Amelyik szeretne egyetemre menni, de nem tudja, hogy felvennék-e az adott szakra, vagy az, aki már a szakdolgozatának utolsó sorát írja?


Nem kell hazudozni, nyugodtan színt lehet vallani, hogy nektek sokkal vonzóbb az a férfi, aki már megvalósított ezt-azt, mint az, aki meg akarja valósítani ugyanazt vagy éppen a megvalósítás közepénél jár.

2017. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
#5, te most allasinterjura keszulsz vagy parkapcsolatra? :D
2017. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne egyszerre csinálni. Nincs is annál szebb és könnyebb dolog, mint ketten felépíteni valamit, támogatva egymást. Mikor mi párommal megismerkedtünk nem volt pénzünk kb biciklire se. Most közös házunk van, mindettőnknek autó, én lediplomáztam, ő vállalkozó lett. Ő volt az egyetlen, aki mindig mindenben támogatott, aki mindig segített mindenben. Visszafelé ugyan ez, a merészebb ötleteinél sem mondtam azt, hogy "áhh ez neked úgy sem sikerül", mint mindenki más a környezetében.

Pár válaszra reagálva: Mivel manapság azt a kort éljük, amikor egy nő is kereshez ugyan annyit mint egy férfi, egyáltalán nem hiszem, hogy bármelyik értelmes nőnek elvárás lenne a gazdag pasi. Nagyjából el tudja magát tartani, ahogy én is. Hasonló hasonlót keres.

Attól, hogy valaki otthon lakik, közel sem biztos, hogy anyuci pici fia. Sőt, általában normális esetben ad haza pénzt, vagy akár ő fizeti a ház költségeit. Ez páromnál is sokáig így volt. Ne keverjük már a szezont a fazonnal. Természetesen nem szimpi az a pasi, aki tervezgeti, hogy na majd egyszer én leszek a nagy milliárdos, hiszen látszik rajta, hogy sose fogja megvalósítani. Vele tényleg nem lehet egzisztenciát építeni. De van rengeteg férfi, aki otthon él, viszont folyamatosan építi a karrierjét. Az ilyennel lehet tervezni, az ilyennel lehet elérni valamit. Hamarabb jönnék össze ilyennel, mint aki megáll ott, hogy na jó nekem saját lakásom van, akkor készen van az életem elértem mindent... Megint csak, hasonló hasonlót vonz, tehát persze, most ha itt állnék pár nélkül egy tulajdonképpen teljes karrierrel, akkor én is "kész" férfit keresnék, aki ugyan ezt felépítette. De amíg nekem is bőven volt mit építeni az életemben, addig hasonló embert kerestem volna.

2017. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak akik ezt mondjak, ez csak egy kifogas arra, hogy miert nem megy a csajozas.


Akik penz nelkul nem talaltak normalis baratnot, azok penzzel sem fognak.

2017. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb azon sírniuk, hogy "brühühü, a nők sok pénzbe kerülnek", mint szembenézni a ténnyel, hogy "ronda/buta/idegesítő vagyok".
2017. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy komoly párkapcsolat mindenben segít az emberen, az egzisztencia építésben is - csak mellékszálként mondom, hogy öregen, 60 felett is. pl. inspirál, bátorít, vagy tényeleges is segít.
2017. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!