Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor és mennyit nevettél már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és mennyit nevettél már a párodon (jóesetben vele együtt rajta)?

Figyelt kérdés

Minden ilyesmi érdekel.


Ha megbotlott, ha hatalmas butaságot mondott, ha rosszul állt neki a bajusz, ha viccesre sminkelte magát, ha leöntötte magát, ha mélyülepű nadrágot vásárolt, ha akármi..


2017. nov. 19. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy kézi számlálót használtam ehhez? Volt jó pár alkalom, de abból is, hogy rajtam nevettünk. Amíg az ember képes önmagán nevetni, addig jó, ha már ez sem megy, akkor lelkileg meghaltál.
2017. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vonatállomáson várt rám, ő is meg én is, mikor eloszlott a nagy tömeg, egymástól kb 5 méterről egymástól ellenkező irányba bámultunk, hogy hol van már a másik. Valamiért az a pillanat, mikor mindketten lassan pásztázzuk a környéket, míg végül meglepődve egymásra tekintünk nekem valamiért nagyon vicces volt. Sőt az is, mikor mondta, hogy egy másik lányra hitte azt, hogy én vagyok és visszaintegetett neki :D az olyan elsőre cikis, másodjára vicces pillanat.
2017. nov. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
Áhhh már sokat. Pl magamat is, ha bénázok, azt is együtt röhögjük ki.
2017. nov. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget, oda-vissza. Gyakorlatilag tele vagyunk ilyen sztorival, mindketten életvidám emberek vagyunk, nagyon hasonló humorral, szóval folyamatosan röhögünk valamin. :D 8 éve :)
2017. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Minden napos dolog nálunk, állandóóan szapuljuk egymást meg nevetünk... :D Főleg mikor barkácsol én meg kiülök hozzá. Például valamelyik nap kitalálta, hogy ő sebváltó gombot farag. Na hát a végére sokkal jobban hasonlított egy műf.ra, mint sebváltóra.. :D Azt is szeretem, mikor horgászni megyünk és felveszi a kis kantáros munkásgatyáját, mindig szívom a vérét, hogy olyan mint a kisvakond. :D De rengeteg ilyen sztorink van.
2017. nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rengeteget. De jó humorérzékű párjaim voltak mindig, így együtt nevettünk nem egymáson
2017. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Páromon nem nevetek, vele együtt MÁS olgokon igen.
2017. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!