Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal 3 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal 3 hónapja vagyunk együtt, jött neki egy lehetőség hogy ki menjen külföldre dolgozni, többi lent!?

Figyelt kérdés

Sokat beszéltünk róla hogy ki mennénk kicsit össze szedni magunkat most hogy jött a lehetőség kicsit megilyedtem tőle, maradnék és mennék is. Nem tudom mi lenne a legjobb, nekem itt van a családok rossz lenne itthagyni őket, viszont az is rossz lenne hogy páromat havonta vagy két havonta láthatnám.

Tanács talantalán vagyok.


2017. nov. 6. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Itthon biztosabb
2017. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem hagyjátok ki a külföldi lehetőséget. Ha csak nem álltok jól anyagilag, (vagy nincs egy jól fizető állásotok), akkor nem fogtok tudni saját lakást venni.


Menjetek külföldre, meg fogjátok látni, hogy teljesen más a kultúra ott, mint itthon. A család miatt ne aggódjatok, gondolom ők sem akarják, hogy nyomorban éljetek.


Egyébként ha csak a párod menne ki, akkor - ha valóban olyan erős a szerelmed - akkor kitartanál mellette. Ha meg nem, akkor kiderülne, hogy nem vagytok egymáshoz valók.

2017. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Neki a családja kint van, nekem itthon most van egy biztos jól fizető állásom.

Egyenlőre csak neki lenne munkahelye.

2017. nov. 6. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Fiatal még a kapcsolat, de ha közösben gondolkodtok, akkor tarts vele.
2017. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a 3-as válaszod alapján nincs kérdés. Ő megy, te maradsz. Munka nélkül kár a nagyvilágba elindulni, ilyen rövid kapcsolat után veszélyes.
2017. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha jol fizeto munkad van, akkor maradj. Jo munkahelyet nem dobunl el pasi miatt, foleg nem ha alig ismered, csak 3 honApja.
2017. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem is ismeritek egymást. Közel sem biztos, hogy egyáltalán képesek lennétek együtt élni. Neked itthon van mindened, egy 3 hónapos kapcsolatért nem éri meg a saját életedet feladni.

Csak egy kis sztori, egyik barátnőm ugyan ezt a hibát követte el. Igaz ők már akkor majdnem egy éve együtt voltak. Otthagyta a sulit, kiment a pasival Angliába. Majd 3 hónap után a szülei pénzéből hazajött, mert kiderült, hogy abszolút nem képesek együtt élni, a srác olyan jól elvolt odakint, hogy magasről tett a fejére, és munkát sem talált odakint. Most ott tart, hogy emiatt csúszik egy évet a sulival, diplomával, és rosszabb az anyagi helyzete, mint előtte, a diákhitel is ott van a nyakában.

2017. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így nem mennék ki.


Én kiköltöztem hozzá, de 100%-ig biztos voltam kettőnkben, továbbá otthon hol volt, hol nem volt meló, az is szarul fizetett.


De mi rengeteget beszéltünk erről, tudtam hogy neki ki kell mennie, mert x éves szerződése van, nem opció a maradás, és így indultam a kapcsolatnak, hogy ha komolyra fordul, akkor megyek utána.


És kb. másfél hónap távkapcsolat kellett, hogy azt mondjam, leszarom az otthoni dolgokat, és jövök hozzá-vele, és rá négy hónapra ki is költöztem.

2017. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!