Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert érzem így?

Figyelt kérdés

Szoval... 19 éves koromig szűz voltam teljesen most nem arrol van szó, hogy egy pasinak sem kellettem volna ha nem forditva nekem nem kellett egy se mert akkor valamiért ugy érztem majd ha nagyon szerelmes leszek. S én nagyon büszke voltam magamra hogy én ezt így gondolom gondoltam. de amint elvesztettem kicsit már szegyeltem hogy csak 19 is, hogy az már késső ez már ciki. Föleg ugy hogy közbe föiskolások társaságába keverdtem mert egy évvel idősebb barátnöm fel vették oda is mesélték hogy ök már 17 évesen csinálták meg hogy 19 nél tovább ugy se birják de akkor én ugy voltam vele 18 évesen hogy elegg nagy szegyen 17 évesen már szét voltak most meg azt érzem szegyenek hogy én meg egész élettemben Sandie Boo voltam.



Bocsánat a helyes írásért Dixgraphia miatt van


2017. nov. 19. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne érezd szégyennek. Nem vagyunk egyformák.

Van, aki már büszke rá, hogy 15 évesen a falu leánya, hát tegye. De attól, hogy neki ez jó, neked még nem kell követni a példáját, mert nem lennél tőle boldog.

Ha őszinte párod lesz, ő értékelni fogja, hogy ilyen vagy. :)

2017. nov. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Istenem . Mennyi földre ragadt ember van itt.
2017. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Leiztadtam az agyamat, mire gondolatban odabiggyesztettem a hiányzó vesszőket és más mondatközi, végi írásjeleket. Húúú! Adjatok egy törölközőt!

Szóval, hülyén gondolkodsz. És ez nem diszgráfia miatt teszed.

2017. nov. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!