Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Kedvelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Kedvelem, vagy ez pusztán csak féltékenység?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, már jó párszor találkoztunk, de szexen kívül többet nem akarunk egymástól... gondoltam én, amíg nem gondoltam olyanokra, hogy "ki tudja most épp kivel szeretkezik, vagy épp ki bújik hozzá".. És bevallom kicsit dühít, vagy nem is ez a jó szó rá..vagy én magam sem tudom..


Mi ez az egész? Természetéből adódóan tudom, hogy nem bírnék vele mondjuk együtt élni, viszont a szex isteni vele.


Létezik hogy csak a szex miatt kötődök hozzá, vagy ez már akkor igy több?


25N 31 F


2017. nov. 18. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos olyanba is bele tudunk szeretni, akiről TUDJUK, hogy nem menne vele... A jó szex pedig csak elősegíti ezt a kötődés.
2017. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

szex,birtoklás, kisajátítási vágy :D

Utóbbi kettő a szexkapcsolatban teljesen értelmetlen, párkapcsolatban is csak ímmel-ámmal nyelik le.

2017. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő ezeket nem tudja és nem is kell neki tudnia. De én őrlődök.
2017. nov. 18. 23:20
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan ez a helyzet nalunk is, csak itt kolcsonosen megy a feltekenykedes meg a tobbi... Viszont kapcsolatba nem mukodnenk igy maradt a csak szex vagy mi is ez most pontosan..:D

En egy ido utan bevalottam magamnak hogy beleszerettem, szerintem te is befogod..:D

2017. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább az egyik fél tuti beleszeret a másikba.Szerintem a nő.
2017. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mennyire gyakori, hogy a férfi is elkezd érzéseket táplálni? Vagy el tudják határolni a szexet az érzésektől ?
2017. nov. 19. 00:11
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
nekem is volt ilyen szex kapcsolatom, kb 1evig csinaltuk ezt igy, heti szinten talalkoztunk, olyankor olyanok voltunk mint egy par, kozos programokat is csinaltunk, de mindig tisztazva volt, hogy ez ennyi. Egy ido utan teljesen belekattantam, es azt mondtam, hogy vagy legyunk egyutt rendesen, vagy sehogy. Mivel neki is voltak erzelmei felem, igy megprobaltuk. Tovabbi 1evet kinlodtunk, mar rendes kapcsolatban, de nem mukodott. A szexen kivul semmi sem mukodott koztunk sajnos. Igy vegleg elengedtuk egymast. A jelenlegi parommal is igy indult, bar itt ő volt az, akirol az elejetol tudtam, hogy tobbet akar. Vegul en is beleszerettem, es beadtam a derekam, legyen kapcsolat. De nem konnyu, pont azok a problemaink vannak, amik miatt nem akartam ebbe belemenni, mert tudtam, hogy ez lesz. Csakhat az erzelmek.. Az nalam felulir minden jozan eszt. De mindig megbanom, ha nem az eszemre hallgatok
2017. nov. 19. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ja akivel 1ev osszejarogatas utan megprobaltuk a kapcsolatot, azt en eroltettem, illetve en adtam az ultimatumot, ő siman el lett volna ugy tovabb is, annyira eros erzelmei azert neki nem voltak. De voltak.

Volt még egy, vele tenyleg csak es kizarolag szex volt, egy picit belehabarodtam, de sosem mondtam meg neki vagy celoztam ra, mert nala tenyleg 1000%ra tudtam, hogy teljesen alkalmatlan kapcsolatra. De az szerencsere kb fel ev alatt el is mult, es utana mar nem voltam hajlando talalkozni vele (ő akart, persze tovabbra is csak szexelni)

2017. nov. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
bocsanat, még egy dolog eszembe jutott. A kornyezetemben volt tobb ilyen szituacio is, a tapasztalat az, hogy ilyen helyzetekben mindig a nő huzza a rovidebbet. Mindig a nők lesznek szerelmesek, es ha vannak is valamifele erzesei a pasinak, biztos, hogy nem olyan erosek, mint a nőnek, mert akkor mar eleve kapcsolatot akarna a nővel, es nem csak osszejarogatni. En ilyen tortenetben még nem lattam happy endet. Persze ez nem azt jelenti, hogy nincs is..
2017. nov. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!