Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy érzem játszik valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem játszik valaki velem, bizonytalan, legjobb kegyelemdöfés szó nélkül eltűnni, nem reagálni hívásra, üzenetre?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha hány éves vagy?
2017. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan.

Nem reagálni sem az üzenetére, sem a hívására!

Sőt ilyennel semmilyen kapcsolatba bonyolódni nem szabad. Nem szabad ilyen után futni, bánkódni. Legyél büszke és ezzel ne érd be. Ez milyen már?!

32 N

2017. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Abba nem gondoltál bele, hogy talán csak te érzed játéknak, az ő részéről meg mondjuk csak bátortalanság, félénkség? Erről azért valóban győződj meg, mert könnyen válhatsz "heartbreaker"-ré. Persze ez csak feltételezés, nem írtál a másik illetőről semmit. Ha pl. erős a gyanúd, hogy több vasat is tart a tűzben, akkor persze, jó ötlet. Ha egy félénk, de amúgy őszinte szándékú férfiról van szó, akkor ő nem játszik, hanem vár tőled némi biztatást, teret akar neked adni, hogy te is közeledj felé. Ha ez nem szimpatikus magatartás, akkor azért egy korrekt elutasító választ megérdemel, valószínűleg amúgy is elég csalódás érhette már a csajozásban, ne rúgj bele még te is egyet.
2017. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs szó félénkségről,pont ellenkezőleg.Szeretné ha én is lennék,meg egy másik is.És mivel meg van győződve arról hogy odavagyok érte,meg a másik is,legjobb ha szó nélkül megszakítom a kapcsolatot vele szerintem,velem ne játsszon.
2017. okt. 28. 12:45
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Ez esetben szerintem a többiek nevében is írhatom: áldásunkat adjuk rá. Hajrá! Kegyelemdöfés a javából.
2017. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja. Sz@rd le.
2017. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazából pont le fogja sz..rni,mert az ilyeneknek elég bőr van a pofáján.Viszont magadnak meg csak jót teszel ezzel.
2017. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te lány vagy vagy fiú?
2017. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És mindketten tudjátok, hogy vagytok?


Én biztos azt mondanám neki, hogy monogám vagyok, és mivel már nagyon csúnyán csalódtam , ezért közölném vele, hogy nem szeretnék se második, se harmadik, se negyedik lenni.

És nem fogok sorba állni szerelem ügyben aztán hazamennék.

Megalázónak tartanám ezt a helyzetet.

De nem játszmáznék ilyesmivel. Tiszta víz a legjobb megoldás.

2017. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!