Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok, ha egy lány bevallja, sosem volt részeg?

Figyelt kérdés

Ha elvből kerüli az alkoholt már tini kora óta, sosem ivott, maximum annyi, hogy egy pohár bor egy összejövetelen, egy pohár pezsgő koccintáskor, de ez minden. Töményet nem ivott soha, és a koktélokat sem szereti.


Ciki? Lúzer? Vagy 20 felett már nem az?


2017. nov. 19. 09:41
1 2
 1/18 Modeler ***** válasza:
79%

Mert a másik véglet olyan szexi, ugye?

Engem személy szerint nem izgatna ha a barátnőm nem inna annyit mint én. Nálam is max 4 üveg sör fogy el nagyritkán a helyi kocsmában mint hangulatfokozó.

2017. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Semmit.


Nem vagyok antialkoholista, de szökőévente iszom, szóval elég semleges a viszonyom az alkoholhoz, nem kívánom hónapszámra.


Nekem inkább szimpatikus az ilyen nő, mint az, aki gond nélkül az asztal alá iszik bármikor

2017. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Nekem szimpatikus.

Én sem vagyok nagy piás, hasonló az alkohol fogyasztásom mint, neked kérdező.

2017. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell innia, majd én megrészegítem a személyemmel. 🤘😎😊
2017. nov. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%

Elég szomorú lenne, ha ez cikinek számítana.


36 éves vagyok, soha életemben nem ittam alkoholt, talán egyszer megkóstoltam egy szilveszteri buliban valami löttyöt, de azt is undorodva. Apám alkoholista volt, bőven elég volt őt mindig részegnek látni.

2017. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nagyon szimpatikus lenne. Nagyon ritkán iszom alkoholt. Ha most belegondolok, utoljára szeptember legelején ittam fél kortyot, mert új munkatárs érkezett a munkahelyemre, és akkor koccintottunk. Amúgy szinte sose iszom, és nagyon szimpatikus lenne, ha egy lány szintén nem inna. Tapasztalatból mondom, hogy sok konfliktus lehet abból, ha az egyik fél azért iszik, a másik egyáltalán nem. Évente pár pohár bort, pláne a barátnőmmel beszélgetve, nem utasítanék el, de a hétvégi lerészegesedésre engem nem lehet rávenni, az tuti.
2017. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne ciki? A te dolgod. Én is ilyen vagyok, kb 2 havonta egyszer iszok, akkor is csak egy pohár pezsgőt, bort vagy koktélt, többet nemis bírok, mert ennyitől is berúgok. Szerintem ez az ésszerű mérték egy nő esetében, undorító, ha egy nő vedel. Bár én férfiak esetében is nagyon gáznak tartom, ha valaki heti szinten talajrészeg.
2017. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Egyébként sokszor olvastam, hogy pl a briteknél a fiatal nők már többet isznak, mint a férfiak. Sokáig nem hittem.



Aztán mostanában, “volt szerencsém” pár 25-35 közötti nőhöz, aki bármikor versenyezhet egy matrózzal.


Mit mondjak, a kulturált ivás belefér, még 1-1 kapatosabb estéért sem szakítok rögtön, de az, amikor a 28 éves lány elmondja, hogy 3 napig egy kortyot sem írhatott, és ez milyen nehéz volt... hát, éreztem, hogy ennek a randi ak nem lesz folytatása. Na ez a ciki (hozzáteszem, teljesen normális, nem bulicica nőről van szó, munkahelyről ismerem, és nem a gyár-vendéglátó vonalon mozog a cég sem)

2017. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elhinném, ha tényleg olyan. Elvégre én 31 éves férfiként még soha sem rúgtam be, max becsíptem, az évi átlag 5x-i alkoholivásom egyikén.
2017. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Azt, hogy pacsi, gyere, beszélgessünk!

Én is elvből nem iszom, soha nem voltam részeg, és soha nem volt ebből komolyabb problémám. Nincs azzal bajom, ha valaki alkoholt iszik, mindenkinek szíve joga, csak mértékkel. Azt már inkább cikinek tartom, ha valaki rendszeresen annyit iszik, hogy nem tud magáról.

Ha kifejezetten párkapcsolati oldalról nézzük, akkor pedig nyilván pozitívum számomra ez a tulajdonság :)

22/F

2017. nov. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!