Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok, ha egy lány bevallja, sosem volt részeg?

Figyelt kérdés

Ha elvből kerüli az alkoholt már tini kora óta, sosem ivott, maximum annyi, hogy egy pohár bor egy összejövetelen, egy pohár pezsgő koccintáskor, de ez minden. Töményet nem ivott soha, és a koktélokat sem szereti.


Ciki? Lúzer? Vagy 20 felett már nem az?


2017. nov. 19. 09:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki!Én ötülnék neki,hogy ilyen.Én is csak ritkán iszok alakoholt,akkor is csak módjával.:)
2017. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem baj, sőt...

Legalább lesz ki részegen hazahúzzon a Deáktól. :DD

2017. nov. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit zavaró. Jaja jó, ha nem alkesz egy nő, de néha tudjon már lazítani is.
2017. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Na végre valaki, legalább már nem vagyok ezzel egyedül".


26/F

2017. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
#13 szerintem is az arany középutat kell megtalálni. Nem kell minden hétvégén lerészegedni, de alkalmanként ne finnyáskodjon már, ha ilyen-olyan rendezvényen, összejövetelen megiszik jólesően pár pohárral, vagy borozgatunk egy fárasztó nap után.
2017. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15, de ha neki nem esik jól, akkor nem tud meginni jóízűen pár pohárral. Ez olyan, minthogy nem fogja jóízűen megenni az a lazacot, aki nem szereti a lazacot. A szesz ugyanez, csak ennek nagyobb a hagyománya, és furcsa ha valaki nem szereti.
2017. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
34%
#16 ha azért nem issza egyáltalán, mert nem szereti, azzal nincs semmi gond. Az a gáz, ha csak azért nem iszik, mert ettől többnek hiszi magát, szóval ilyen fap*csa-szerű :D
2017. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
"én sem voltam"
2017. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!