Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizennégy éves lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizennégy éves lány vagyok, és utoljára januárban, azelőtt meg júniusban jött meg. Még nem voltam együtt senkivel. Meddő lehetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg be nem áll a menstruációd, addig vannak ilyen kihagyások. Van aki meg egy hónapon keresztül folyamatosan mensizik.
2010. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még nagyon fiatal vagy ha 18éves korodig nem áll be akkor kezd el félni addig nem érdemes
2010. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nemrég jött meg először, akkor ez a rendszertelenség természetes, egy idő után szabályozódik.:) Ha sokáig szabálytalan, akkor szerintem menj nődokihoz, az megmondja, mitől van!:)
2010. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, és igyál ciklusrendező teát.
2010. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!