Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hideg, komor nőt megismerni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hideg, komor nőt megismerni a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Van egy holland csaj ahol dolgozom (Frankfurt), de ő csak néha van abban a helyiségben ahol én vagyok, szóval ő az irodában dolgozik, és néha lejön ha van egy kis dolga lennt a raktárba. A csajt a munkások közül nemigen kedvelik, mert sohasem köszön senkinek, lesz*r mindenkit, nekem viszont bejön ez a stílus :D , jobb mint a mindenkinek tátott szájjal való vigyorgás, ami itt N.O.-ban igencsak elterjedt.

Hogy közeledjek egy ilyen típusú nőhöz? Lehet metal vagy emos ...szerintetek gáz ezzel nyitni, hogy nem vagy te metal rajongó? Mert ha nem az akk lehet jól elásom magam nem, egy ilyen kérdéssel?


2017. nov. 19. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak nincs kedve a munkahelyi zaklatókkal szórakozni.
2017. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé gáz azzal nyitni, amit ide leírtál.


Szóval, akkor neked az ilyen búvalb..szott, undok p..csák jönnek be neked, akik semmilyen tiszteletet nem adnak meg a másiknak?

Csak aztán nehogy koppanás legyen a vége.


Szólítsd le és kész. Kérdezd meg, hogy milyen napja volt.

2017. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Diavolino44 ***** válasza:
73%

Szerintem is gaz ezzel nyitni, egyszeruen dicserd meg a ruhajat, egy kiegeszitojet, mutatkozz be, s ennyi. Az elejen mondhatod, hogy ha tippelned kellene akkor azt mondand, hogy rock zenet hallgat. De ne ezzel kezd.

Nekem is bejon ez a stilus de sose volt igazan szerencsem, az a baj, hogy nekem annyira tavol all a szemelyisegem ettol, igy nehez kapcsolodasi pontot talani. De volt mar par randim ilyen csajokkal.

2017. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szimpatikusabb az ilyen, mint aki mindenkire vigyorog és folyamatosan jeleket küldöz, akkor is ha foglalt. Valami általános témával kellene indítanod. Mondjuk a városról, ahol éltek. Te is Ő is úgy mentetek oda. Más most nem jut eszembe.
2017. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam, nekem tetszenek az ilyen nők, igen, sokkal jobb ez, mint a mindenkinek hahaha vigyorgó pofával való köszönés. Egyébként én is hasonló vagyok, csak nem ennyire. Én azoknak köszönök akikkel nap mint nap beszélek a melóhelyen, együtt dolgozunk, nem fogok a több száz munkásnak köszönni, mint ahogy sokan teszik, lehet én is bunkó vagyok.


Kösz a válaszokat!

2017. nov. 19. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!