Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha a barátotoktól kapnátok ajándékba a születésnapotokra egy Annabelle babát (mint amilyen a filmben van)?

Figyelt kérdés

Elvileg a netről rendelte és teljesen ugyanúgy is néz ki, tudom gyerekes, de tegnap kaptam és azóta kiráz tőle a hideg.

Mondtam ma a barátomnak, hogy bocs de ettől kiráz a hideg aludni sem tudok, úgyhogy ezt most kidobtam mert dedósnak tartasz ugyan ez biztos, de nem bírom elviselni.


Erre felháborodott, hogy ő mennyit költött rá mennyi ideig kereste, ezt ajándékba vette nekem, hogy jövök ahhoz, hogy kidobjam, és most szóba sem áll velem.


2017. nov. 19. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hol vette nem tudod?


Én ilyet annak az embernek adnék ajándékba akit utálok. van egy pár :)

2017. nov. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Retardált egy barátod van...ki vesz ilyet a barátnőjének? Még ha a film rajongója lennél és szeretnéd meg minden akkor oké...de amugy...ha ismerne akkor tudná hogy mire vágysz. Abban viszont igaza van hogy nem kelett volna kidobnod. Én csak simán vissza adtam volna neki hogy félek tőle és nem tudok aludni.
2017. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szeretném a filmet meg a babát, örülnék neki. De nekem tök semleges, úgyhogy nem is érteném, miért kapom.
2017. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 +1
2017. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én imádnám a fekete humorát. Cserébe kapna tőlem valami régi tükröt.
2017. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon imponalna!
2017. nov. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy nem kell, vigye el.
2017. nov. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Imádnám*-* lenne társaságom és tudnák vele beszélgetni hajnalokig*-* viccet férretéve tényleg nagyon örülnék neki^^
2017. nov. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Undorítóán néz ki.Visszaadtam volna neki hogy dugja azt. :)
2017. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!