Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ti mit adnátok a barátnőtöknek...

Ti mit adnátok a barátnőtöknek, lányok ti minek örülnétek a barátotoktól születésnapotokra? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés
1 csokor virág, ez minimum és e mellé szerintetek melyik menne jobban, egy üveg szívtest benne közös csókolózós fotó, és esetleg ezt kiegészíteni egy szexi hálóruhával, vagy egy kispárna rajta a közös fotónkkal, vagy 2 póló és nyilazva, hogy őt szeretem, amit együtt tudnánk esetleg hordani... vagy egyéb ötleteket kérnék!, sürgős lenne :)
2012. júl. 27. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Közös pólós dolog nem rossz ötlet. De van ilyen nyaklánc medál is egy szív alak egyik fele nálad másik fele nála. Nekünk ilyenünk van, még a barátnőm adta szülinapomra. Akkor ugye a közös fotót szerintem vagy egy szív alakú párnára kéne rányomatni vagy egy pólóra is akár.

A szexi hálóruha is jó ötlet:) Én is azt fogok majd adni neki bár még nem döntöttem el milyet kap :) Én adok még neki mellé egy üveg pezsgőt egyetlen szál rózsát mert azt szereti, plusz még valami apróságot. Meg fogok még csináltatni neki egy gravíroztatott valamit vagy cigaretta tárcát neki, vagy valami medált.

2012. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Medálunk már van :)
2012. júl. 27. 17:31
 3/4 xperialaci válasza:
egy traktor,simson s50n,monster truck,
2012. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egy jó szexnek tuti örülne!!!!
2012. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!