Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Párkapcsolatban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Párkapcsolatban mennyire gyakori az óvszerhasználat?

Figyelt kérdés
Mi gumit használunk, nekünk teljesen megfelel, de hallottam már olyat, hogy házasságban biztos nem használna óvszert.

2017. nov. 19. 17:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem mindenki szereti a párját arra kényszeríteni, hogy tönkretegye a szervezetét. Akkor már inkább a gumi.

Vagy anélkül, ha nem lenne katasztrófa még egy gyerek. :)

2017. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Ha már védekezés, akkor mindkét fél védekezzen. :)
2017. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Heart of Darkness ***** válasza:
73%
Drága számodra az óvszer, vagy miért érdeklődtél oly hevesen délután a használt óvszerekről?
2017. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Én jobban bízok a gyógyszerben így mióta párkapcsolatban vagyok így védekezünk.
2017. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Óvszer párti vagyok. Nem szívesen szednék gyógyszert.
2017. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%

17 éves korom óta elek szexuális életet, eleinte első egy két alkalommal igen, de utána nem hasznaltam védekezéskepp semmit. Gyógyszerrel nem teszem tönkre magam, gumival meg utalok szexelni.

Így úgy vagyok vele ha becsuszik egy baby akkor ez van, megyek a sokkal károsabb esemenyutaniert, de 5 év alatt olyan partnereim voltak, akikben megbiztam és tudtak meddig mehetnek el. Soha de soha nem volt semmifajta "problémám" ebbol. Maximum annyi hogy iszonyatosan izgat h belem élvezzenek el, de ez addig amíg nem lesz erre megfelelő pár kapcsolatom hogy csaladom legyen csak ábránd marad:-)

2017. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Mi nem használunk óvszert, bár ez valahol az én hibám- mikor megismerkedtünk, még fogamzásgátlót szedtem, aztán valahogy ez elmaradozott, egyre többször felejtettem el bevenni egy-egy nap, így inkább teljesen felhagytam vele, viszont azt is megértem hogy miután jó alaposan hozzászoktattam a férjem a fogamzásgátlóval járó előnyökhöz, már nem igazán akaródzott soha visszatérnie az óvszerhasználathoz- szerintem vagy 12-15 darabot ha elhasználtunk az elmúlt három évben összesen, és hát, ennél azért jelentősen többet szexelünk :D Van mindig kéznél, de nem használjuk. Mondjuk nálunk nem is feltétlenül okozna problémát a baba, de eddig teljesen biztonságosan működött az "időben kihúzza" módszer.
2017. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedhetek fogamzásgátlót, de elég gáz lenne, ha besikerülne egy baba, szóval óvszerezünk 3 éve.
2017. nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Ne válaszoljatok, ha nem akartok fura üzeneteket kapni.
2017. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én tablettát szedek néhány éve, de a korábbi párkapcsolataimban mindig csak óvszerrel védekeztünk. Illetve most is van kéznél óvszer, hiszen bármikor megtörténhet, hogy valamilyen oknál fogva kiegészítő védekezést kell alkalmaznunk (pl. antibiotikum szedése esetén, vagy ha hasmenés/hányás miatt nem szívódik fel a tabletta stb.), erre fel vagyunk készülve.


Én ismerek olyan párokat, akik sehogy sem védekeznek (mert szerintük a megszakítás védekezés), olyanokat is, akik tablettával, és olyanokat is, akik óvszerrel. A környezetemben nem igazán tudom eldönteni, e kettő közül melyik a gyakoribb. Házasságokról nem sokat tudok, de pl. a szüleim nem védekeznek sehogy, ugyanis anyukám (eü okokból) el lett köttetve.

23N

2017. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!