Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élő nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nők! Mennyit költ rátok havonta átlagosan a párotok? Elégedettek vagytok a költési szinttel?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 00:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
A farkasok sosem alszanak?
2017. nov. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%

Nekem meséltek olyat Balàzs,hogy havi csak 1,5Millió költõpénz,ebben nincsen benne semmi ruha,se wellnesz,benzin,ezek még egy 4-500k.


Minnél piacképesebb egy nõ annàl több az elvárás,fogadd el.


Menj el dolgozni,legyél mondjuk szoftverfejlesztô,akkor lesz zséd vagy legyél gazdasàgi matematikus.

2017. nov. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
A Balázs csajával ellentétben én kifejezetten szerény vagyok, havi 500 ezer már elég.
2017. nov. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Fruzs33 ***** válasza:
84%

Amit ő nem vesz meg,azt megveszem én.

Változó,hogy mennyit költ rám.

2017. nov. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Havi 40 ezer körül. Ha megyünk valahova töbnyire ő fizet meg a szülinapi, évfordulós ajandékokra költ. Elégedett vagyok a "költési szinttel". A fizunkból mindketten egy fix összeget közös számlára utalunk amiből megoldjuk a bevásárlást, számlákat kifizetjük stb., bőven marad még annyi pénzem így is, hogy megvegyem magamnak amit szeretnék, nem kell neki költenie rám.
2017. nov. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Oh, amennyit egy atlagos nore kolteni kell, azt te a vinnyogo kerdeseid alapjan nem tudod eloteremteni :D.
2017. nov. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Semennyit.

Randin mindig allom a sajat reszem

Parkapcsolatban ugye.meg kozos kassza van

Esetleg egy szal virag vagy edesseg

A sajat kiadasaimat en fizetem

2017. nov. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
3%
200-250 ezer körül. Nagyjából elégedett vagyok, de nem teljesen, mert vannak dolgok, amit nem kapok meg tőle.
2017. nov. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Költés a madaraknál van. A költési szint azt jelenti, hogy milyen magasra rakott fészket?

A párom nem költ rám. Ahol van tarifa, az a prosti. Kicsit kevered a dolgokat.

Egyébként az nem érdekel, hogy én mennyit költök rá?

2017. nov. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

No lássuk csak: fodrász 50 ezer, kozmetikus 40 ezer, új ruhák kb 100 ezer, ékszerek 500 ezer, éttermek 100 ezer, de lehet szakítok, mert luxus utazásra nem hajlandó elvinni, persze azt mondja azért mert túl sokat kell dolgoznia... Szerintem meg csak nem vagyok elég fontos neki 😓😭 😭


Ezt akartad hallani??

(Valóság: párom sokkal csóróbb, majdnem mindig én állom a közös programokat, de volt hogy a ruhába is adtam bele neki, pedig én se vagyok gazdag, csak szeretem. Na erre varrjál gombot Kutyuli!)

N

2017. nov. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!