Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas bajban vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas bajban vagyok, mit csináljak hogy ne derüljön ki?

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén elmentünk egy kertipartira a barátaimmal, meg pár csajjal, és ahogy ez ilyenkor lenni szokott, alaposan be találtunk szürcsölni. Én már elég régen ittam, és nem gondoltam hogy ennyire meg fog ütni, de fél liter vodka után gyakorlatilag eszméletlen voltam. A többiek sem voltak túlságosan tiszta tudatállapotban (mint ezt később megtudtam) És az a remek ötletük támadt hogy lehúzzák a gatyámat, a segglukamat bekenik pörköltszafttal, és lenyalatják a kutyával. Utána meg alkoholos filccel ráírkálták a seggemre a nevüket, meg h szeretlek:buksi, és az egészet lefotózták, videózták. Másnap reggel mikor megtudtam először én is röhögtem rajta, de aztán az egyik srác akit nem ismertem annyira továbbította a videót olyanoknak akiknek nagyon nem kellett volna. Hogyan magyarázzam meg ha egyáltalán szükséges?
2010. máj. 31. 22:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

először is b_szd pofán a csávót

fel lehet téged ismerni a videón?

2010. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted hogyan magyarázhatnád meg? A legjobb érv, hogy "részeg voltam", mást amúgy sem tudsz mondani. Megjegyzem, az, hogy leiszod magad, a jogban sem mentesít az alkoholos befolyásoltság alatt elkövetett tetteid következménye alól.
2010. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

fél liter vodka? az szép teljesítmény, bár nekem a rekordom 1 liter.


na az buli volt...

2010. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

a segglukadat fel lehet ismerni?

És jól seggbe is raktak? remélem igen

2010. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Az arcom nem látszik rajta, csak a segglukam meg hogy a kutya nyalogatja, de szerintem ruháról fel lehet ismerni, meg az a paraszt szerintem elmondta azoknak akiknek továbbküldte hogy ki látható rajta. Attól félek nehogy az osztályfőnököm tudomására jusson mert amúgy sem szívlel túlzottan.

Egyébként 19/f vagyok

2010. máj. 31. 22:29
 6/24 anonim ***** válasza:
Áhh... a pörköltszafttal elcseszted. :(
2010. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Először is b*szd pofán a srácot.Másodszor nevess rajtuk,de tényleg.Ha nem látják,h dühít,akkor előbb utóbb leszállnak rólad.Harmadszor az osztályfőnöknek még mindig elmagyarázhatod,h az nem is te vagy csak szivatnak a többiek.Tudod milyen a pletyka.MEgnézni csak nem kívánja a segged.


Tanulság:Legközelebb tudd hol a határ a piában.

2010. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

az buli volt XD am azt fhittem, lány vagy :P

hát nemtom...verd őket laposra, azt is, aki megkapta a videót :O

2010. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Napiszar celeb leszel!:D :D :D

Ne aggódj, ha fel is teszik valahová, akkor is minden csoda három napig tart... Hamar elfelejtik.

2010. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
a pörköltszaftig még énis azthittem nem kamu xD
2010. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!