Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy Lány Barátom Én (Fiú vagyok) Én 21 a lány 27 7 éve ismerjük egymást és elvagyunk .. de én az elejétől kezdve többet érzek ... Van valami jele ha többet érez ő is? Mert én már nem értem az egészet .. néha direkt huzza az agyam ... néha pedig csá.. néha szia .. néha puszi néha nem eszt már nem értem ?? Segítsetek megérteni eszt a dolgot ??

2017. nov. 21. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van több fiú barátom, akikkel poénból "szívjuk egymás vérét", félreérthető poénokat mondunk, de mind tudjuk, hogy nem gondoljuk komolyan, csak ennyire szoros a barátságunk. Szerintem ő nem akar tőled semmit.
2017. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nehéz rajta kiigazodni. Szerintem nem komolyak a szándékai irántad, vagy csak nem tudja elhatározni magát. Esetleg fél, hogy összejöttök, majd szakítotok, aztán barátként is elveszít, és a közelében szeretne téged tudni, mert jó érzés neki veled lenni; de időnként véletlenül "elszalad vele a ló", és akkor hirtelen-gyorsan, vagy legközelebb meg eszébe jut, hogy nem kéne úgy rádugrania, mert nem akar barátként is esetlegesen elveszíteni. Mert hogy ő akkor szerelmesen vetette lehet rád magát, és halmozott el puszikkal, de aztán rögtön rájött, leesett neki,hogy "ajjaj, ezt lehet mégsem kellett volna." Vagy nem is szerelmes beléd, csak nagyon örül, és legközelebb azért nem mutatja ki annyira, mert nem érez többet irántad, és nem akar hitegetni hogy azt hidd, több van köztetek. Ha meg szerelmes beléd, inkább ilyen téren, mint pasitól, igyekszik távoltartani magát, és nemedtől függetlenül hozzád állni, viszonyulni, azért amit mondtam, hogy lehet, hogy nem akar többet, mert fontos vagy neki, és te mindenképpen kellesz az életébe. Egyébként érdekes, de egyébként, ha 7 éve jóban vagytok, vagy valami, akkor szerintem csak úgy vesd föl neki, akár úgy, hogy félig-meddig poénkodósnak tűnjön, hogy "mi lenne, ha járnátok?/esetedben nánk" És akkor, de mondjuk úgyis zavarba jönne, úgy nem tudnád "hitelesen értelmezni" a reakcióját, mert ha bejössz neki, ha nem, egy ilyen kérdéstől zavarba jönne. Így lehet pl "Te, mondcsak-nagy mosoly -nem akarsz velem járni?":) De mondcsak nélkül is jó. Vagy nem tudom, hogy lenne a legjobb, talán akkor is csak zavarba jönne, és makogna, hogy hogy fejezze ki, pl ha nem tetszel neki, akkor hogy adja kedvesen a tudtodra, úgy, hogy közben ne bántson meg téged, ne lökjön el magától, vagy pedig pont, hogy azért mekegne-makogna össze -vissza, merthogy szerelmes beléd, de ezt nem akarja elmondani, felvállalni, mert fél, hogy akkor mi lesz, meg még lehet ez is egy opció, hogy fél, hogy akkor te elzárkóznál tőle, mert te viszont nem akarnál vele párkapcsolatot, és inkább akkor megszakítanád a kapcsolatot vele. Ettől is tarthat még. Szóval mindenképpen az van, hogy nem akar elveszíteni. Amúgy még az pl nem tudom, mennyire lehet benne a pakliban, hogy esetleg téged nem érez annyira komolynak, és lehet, hogy ő még téged kisfiúnak tart, de az is lehet, hogy ő már gyereket szeretne, és ezt a vállalást nem várhatja el még egy 20-as évei elején járó fiútól, fiatalembertől; ő pedig már a 27 évei vége felé van lassan. Tehát még ilyenek miatt is nem akarhat elköteleződést veled; meg amúgy lehet az is, hogy éretlennek, kisfiúnak tartana még téged magához. Na, hát, szerintem kb ilyen lehetőségek állhatnak fönt, de nem tudom, én vagyok annyira nyitott, hogy én a magam esetében, ha ilyen fordulna elő, megkérdezném, lesz ami lesz. Aztán, ha meg pont, hogy ő lökne el magától- a csaj- akkor nem is voltam neki igazán fontos; hogyha ennek felhozásától elmenekül tőlem, és ellök.
2017. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2/2 Huu köszi a bő választ ...de én már eszt az egészet nem vágom, meg kérdezni nem akarom tőle mert , mivan ha egy 7 éves barátságot ezzel teszek tönkre.. ... Amikor ithon van bulizunk szük baráti kör ... akkor ugy táncolunk hogy az már néha tul sok... meg egy kicsit, hogy mondjam gyengének is érzem magam ezen a téren mert még kapcsolatom, sem volt , meg szűz is vagyok igy kur..a sok minden pörög az agyamba. --!!
2017. nov. 21. 19:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát,én azt hiszem,hogyha járni akarna veled, akkor valószínűleg már egy pár lennétek.2.vagyok; de még ez se biztos, lehet, hogy várakozik, hogy "felnőlj" (idősödj is akár, mert ő még lehet, hogy a 14 éves énedet látja még benned, és még kicsi fiúcskának tart, annak érez) , egyébként ezt nem tudom, ezt tényleg ő tudja, meg akivel esetleg megbeszélte. Nagyon nehéz kérdés.
2017. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*akkor viszont tényleg hülyén és kínosan érezné magát , ha felvetnéd neki ezt a kérdést; lehet, hogy kellemetlen lenne, és köpni-nyelni nem tudna.
2017. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a választ 4/4 .. :D
2017. nov. 21. 19:13
 7/12 A kérdező kommentje:
Sokat változott ő is mert most lett vége egy 5éves kapcsolatának, És most amikor ithon van megy minden fele éli az életét stb .. Amugy mikor megismertem akkor szerelmet vallotam neki de .. olyan volt kb mint ha nem mondtam volna semmit. Ma is hambiztunk és 20mp keresztül csak néztünk egymás szemébe nem tudtam hova tenni az egészet ...-
2017. nov. 21. 19:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát,na akkor lehetne nála esélyed, ha valamivel idősebb lennél talán, vagy ő fiatalabb; de lehet, hogy most így, ilyen szituban még nem tud férfiként rád tekinteni; viszont az is lehet, hát ugye most mondod, hogy volt neki egy kapcsolata, nemrég ért véget; azalatt persze, hogy nem is gondolt úgy rád (amúgy lehet az is, hogy miattad szakítottak, és ő szakított a pasival, merthogy őbelé már nem volt szerelmes,de feléd már viszont voltak érzései;akár ezt a pasas is kiszúrta) Szóval lehet, hogy esetleg meg most, hogy a kapcsolata véget ért, most kezdene rád férfiként tekinteni; de az is lehet, hogy (még) zavarja a korkülönbség (továbbra is).
2017. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen a csavoval ő szakitott, a faszi amugy féltékeny volt rám de nem is vágom miért mikor 5 év alatt csak egyszer láttam aszt a csavot .. :D -
2017. nov. 21. 19:57
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyébként mikor kint melózik mindig én keresem, ő nem keres .. itthon is én írok neki állandoan .. Meg hogy lemenjek akkor ora hosszáig elvagyunk stb .. de aszt érzem olyan vátozo valamikor , pl ha bulizunk akkor .. megnyilik nekem de .. ha csak igy talizgatunk ugy beszélünk mint a haverok ...
2017. nov. 21. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!