Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik ez, de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez, de most komolyan?

Figyelt kérdés

3 évebeleszerettem a legjobb barátomba.

Ő nem akart semmi többet barátságnál. (Be is vallottam neki)

Nagyonsokat szenvedtem,mert a barátság megmaradt, sokat találkoztunk. Gyötörtem magam szó szerint.

A moziban alig figyeltem a fiomre,titokban mindig őt néztem néha, a kávézóban folyamatosan a szemébe néztem,mindenen nevettem amit csak mondott stb. Belül pedig sírtam.

Aztán fél év kínzás után elmentem fél évre erasmusra(sose mondtam neki,de 80%ban miatta,hogy felejtsek,továbblépjek)

Nagyjából aikerült is. Bár megbeszéltük,majd beszélünk,kijön Spanyolországba látogatóba, nem beszéltünk többet. Nem kerestem,nem keresett. Lehet hoy titokban sejtette miért mentem el.

Aztán hazajöttem,megismertem egy srácot,akinek fél évébe telt,hogy beleszeressek,ne őt keressem benne.

Pár hónapja szakítottunk,nem működött.

2 hete megkeresett a régi barát, találkoztunk egy kávéra.

Idő közben kiábrándultam belőle, úgy érzem nagyon sok időt és lehetőséget elvett tőlem a reménytelen szerelem.

Erre most randira hívott,de már nem érzem ugyanazt.

Fura,hogy amiért 3 éve még ölni tudtam,most csak keserűséget okoz.

Miért ilyen kiszámíthatatlan az élet?

Mi a véleményetek?

Szívesen olvasnék még ilyen történeteket.

25N



2017. nov. 17. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon érdekes amit írtál. Velem ugyanez a helyzet, annyi a különbség, hogy én fiú vagyok, és az én történetem annyi,hogy barátok lettünk egy lánnnyal és én elkezdtem érezni iránta, amit el is mondtam neki, de tudtam hogy nem kellek neki, így arra kértem, hogy szakitsunk meg minden kapcsolatot. Ez augusztus végén történt, sokat szenvedtem miatta, nagyon hiányzott, de ezt kellett tennem. Aztán lett pasija és elkezdte húzni vele az agyam. Sőt egy alkalommal röhögtek is rajtam. Ez sokat segített abban hogy kiábránduljak belőle. Ma már teljesen közömbös, kb. A viselkedése rá világított, hogy mennyire Félreismertem és most már levegőnek nézem. Nem tudnám mégegyszer ugyanazt érezni iránta. Többé az életben nem fogunk valószínűleg beszélni már, de nem is hiányzik. Én őszintén szerettem ő csak nevetett rajta. Mondhatom hogy megundorodtam tőle. Már köszönni is inkább sokszor elfelejtek neki. Remélem nálunk nem lesz olyan, hogy X idő után egyszer csak keres majd,mert minden kontaktot elutasítok vele
2017. nov. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Tudnék írni...velem is voltak hasonlók, de nem fogok.

Ezt hívják fejlődésnek, változásnak, érésnek stb.


“...életem kocka, de gúla vagyok benne,

megfordulásomat a térfogat ellehetetlenítette...”

2017. nov. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen szerettem bele a szomszédomba. Illetve gyerekkorunkban sokat játszottunk együtt, meg ilyesmi, aztán évekig nem is beszéltünk, de nem is érdekelt. Aztán nagy ,,kemény" tinédzserként felkerekedtünk páran, hogy na akkor mi most elmegyünk bulizni. Hát,nagyon jól sikerült, a sráccal valahogy elkezdtünk csókolózni. Akkor vettem igazából tudomásul, hogy ő egyáltalán létezik. Persze én 16 éves kislányként beleszerettem, mert úgy éreztem nagyon egymáshoz illünk. Ez fordítva nem így történt. Aztán én persze évekig szerelmes voltam belé, ő meg még tudta is, mert bevallottam neki, de ignorált. Amikor barátom lett, akkor sikerült elfelejteni őt teljesen.

Körülbelül másfél hónapja jártam a barátommal, amikor közölte, hogy mekkora hibát követett el, hülye volt hogy visszautasított stb. Én meg ültem a babérjaimon. Nem érdekelt egyáltalán, úgy éreztem, na nesze neked, most a tiéd is lehetnék de elb.sztad.

Aztán eltelt nagyjából egy év, készültünk egy szilveszteri bulira, és azon kaptam magam, hogy őt bámulom, amikor rendezgette az üvegeket, arra gondoltam, hogy milyen szexi a keze... Szóval igen, elég gyökér vagyok. Az este sokat beszéltünk, és nekem baromnak még az is megfordult a fejemben, hogy na gyorsan szakítok a barátommal miatta, de végül is nem így történt. Még volt pár esemény, ahol a srác kifejezte tetszését, de mivel nem akartam megcsalni a barátomat, mondtam neki, hog legyünk csak barátok. Ami iszonyatosan nehéz volt nekem, de úgy voltam vele, hogy akkor este azt cselekedem, amit kell, nem azt, amit akarok.

Azóta is tetszik, a barátommal már nem vagyunk együtt, de az időzítés az egyik legnagyobb ellenségem, úgy érzem :D

Nyáron már nem voltunk együtt, és egész végig vártam az alkalmat hogy találkozzunk, és akkor majd lesz valami. De nem lett. Nem is hiszem hogy lesz. De nem baj :) Azt hiszem, elengedtem már

2017. nov. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Azért kiszámíthatatlan az élet, mert szörnyű lenne, ha mindig minden úgy történne, ahogy akarjuk, kvázi pontosan tudnánk, hogy mi lesz 1, vagy 5 év múlva. Ráadásul így állít élénk " feladatokat" ez a nagy forgatókönyv író.
2017. nov. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én most szerencsés vagyok vagy szerencsétlen? Akibe eddig beleszerettem az mind kikukázott és utána sem gondolták meg magukat.

F

2017. nov. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Az asszony olyan mint az árnyék. Fut előled, ha követed, követ, ha te futsz előle."
2017. nov. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha ilyen helyzetben lennék, igyekeznék úgy kezelni egy ilyen férfit mint életem egy elmúlt, legalábbis múló periódusát. Nem érdemes sokat keseregni a be nem teljesült szerelmen.

Két éve a legjobb barátnőm bemutatott egy rokonának. Nálam 5 évvel idősebb srác volt, vonzó, férfias külsővel. Nagyon tetszett a személyisége és humora, de tudtam hogy valószínűleg nem látom soha többet. Két hét múlva felvette velem a kapcsolatot interneten és egy hónapnyi beszélgetés után randira hívott. Valami nem stimmelt a randin, valahogy elbizonytalanodtam a végén. Sajnos azért mert belezúgtam még előtte a nem megfelelő személybe, aki előszeretettel flörtölt velem de volt barátnője.. így a randevú után azt mondtam a fiúnak, hogy nem örökre, de megszakítanám vele a kapcsolatot, saját különböző hibáimból kifolyólag. Fél évig nem kerestük egymás társaságát, a reménytelen vonzalom a másik srác iránt megkeserített, de túl kellett magam tennem rajta. Őt viszont soha nem tudtam elfelejteni, sokat sírtam amiatt, hogy mekkora idióta is vagyok, hogy elengedtem. Felvettem Vele a kapcsolatot újra, amit nem utasított el. Több, mint 8 hónapon át szinte éjjel-nappal beszélgettünk, a legjobb barátommá vált és elkezdtem azt érezni távolról is (Ő akkor az ország egyik felében, én a másikban), hogy szeretem. Tavasszal úgy döntöttünk, hogy találkozunk újra. Nagyon jó volt látni, a nap végén még csak barátokként váltunk el, megbeszélve hogy a következő hétvégén újra látjuk egymást. Egy hét várakozás után végre megint láthattam, ez alkalommal úgy döntöttünk, hogy egy párként folytatjuk tovább. Több, mint fél éve vagyunk így, együtt is élünk.

Mindig azt érzem visszatekintve az immár két évet körbeölelő történetünkre, hogy kellett hozzá szerencsés véletlen is, azonban hogyha nem fejlődünk közben egymás mellett emberileg, akkor nem lehetnénk együtt. Mindkettőnknek el kellett engednie az előző kapcsolatokból szerzett sebeit ahhoz, hogy megbízhassunk egymásban. A barátnőm közben, bár mindketten jó kapcsolatot ápoltunk vele, elfordult tőlünk, már az elején sem kifejezetten támogatta az ötletet, hogy összejöhetünk.

2017. nov. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

A kiszámíthatatlan relatív.

Ezt kell, kellett tanuljátok.

2017. nov. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Velem nem is egyszer volt ilyen.Az első nagy szerelmem egyoldalú volt, évekig szerelmes voltam belé, majd mikor tényleg túlléptem rajta, elkezdett keresni engem, hogy találkozzunk. Megmondtam neki, hogy ez a hajó elment, bocsi. A második és a harmadik is hasonló volt, egyértelműen udvarolt mind a kettő pasi(nem egy időben történt, a kettő között évek teltek el), mások is mondták. Majd mikor elkezdtem érezni valamit, közölték, hogy csak félreértettem őket, csak barátként tekintenek rám. Azért az egyik egy buliban megpróbált lefektetni. És persze megy a flört, meg az utalgatás, de nem gondolják komolyan, csak szórakoznak. És persze, mikor elengedem őket, elkezdenek tényleg érdeklődni, de akkora már túl vagyok rajtuk. Nem tudom miért van ez, talán ha érzik, hogy valakit könnyű "megszerezni", elveszítik az érdeklődést, ha meg megérzik, hogy eltávolodik a lány, hirtelen megint érdekessé válik...??? Nem tudom, de nagyon kezd elegem lenni ebből, most is ebben a szituban vagyok. Ha akar valamit, hívjon el, ha viszont nem, nem kérek az utalgatásokból, a flörtből, a megjegyzésekből, hogy milyen szép vagyok, a szemezésekből és a többiből. Utána meg én vagyok a hülye, hogy félreértettem a jeleit, mert nála ez jelenti a haverkodást. Ugyan kérlek. Ez az egó növelésről szól, csak közben megbántanak másokat.
2017. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Szia, az én történetem is hasonló, csak vidám a vége.

7 évvel ezelőtt a baraznőmnek tartott szülinapi kertipartin láttam meg először a mostani páromat, akkor egy másik fiúval voltam kapcsolatban.

Aztán 5 éve a barátnőm tartott egy kerti partit ahol szintén ott volt a mostani párom, mert gimiben osztálytársak voltak.

Ezután a párti után elhívott randizni, pár hétig randiztunk én szerelembe estem és ő pont aznap szakított velem, amikor én szint akartam vallani.

Tőle kaptam életem legromantikusabb csókját, holdfénnyel, tücsök zenés éjszakával, illatos nyár végi estével...


Engem annyira össze tört ez a szakítás, hogy szinte szó szerint bele rohantam egy 7 hónapig tartó furcsa kapcsolatba, utána egy másik, nagyon nagyon rossz kapcsolatba, de nem bírtam elfelejteni ezt a fiút.


Hogy még csak egy országba legyek vele, elmentem Hollandiaba dadusnak 2 évre.

Egyszer nagyon unatkoztam, és unalmamban rá írtam, hogy mi van vele? Hetekig beszélgettünk a fb-on mintha mindig is ezt tettük volna. Aztán mondta, hogy x nap múlva Amsterdamba utazik, mert meglátogatja a már említett barátnőmet, aki akkor már 3 éve kint élt, menjek én is, találkozzunk.


Találkoztunk, az összes érzelem felerősödött, fb-on tovább beszéltünk, amikor haza látogattam karácsonyra akkor végre szexeltünk, és szexkapcsolatban maradtunk.


Mikor két éve nyáron lejárt a két éves szerződésem haza jöttem, ő azt mondta, hogy próbáljuk meg mennyi potenciál van bennünk, de nem tett mégsem semmit, csak szexeltünk.

Ősszel, szeptemberben "szakított" velem, mert egyetem és munka mellett nem ért rám.


Annak ellenére, hogy nem akart többet velem lenni, októberben mégis elkezdtünk újra találkozni, és folytatni a szexuális játékainkat. Én már régen eldobtam minden büszkeségem, önbecsülésem, úgy voltam vele, hogy nem érdekel ha csak szexre és a játszadozásra kellek, de legalább vele lehetek, nagyon szerettem.

Aztán egy novemberi estén beállított hozzánk, fehér ingben, vörös rózsával, makogott valamit, hogy semmit nem aludt elöző éjszaka, ment a hasa is :D

Rám kattintotta az egyik bilincsünket, a másik felét magára, felolvasott egy saját verset és megcsókolt. Én végig vihogtam és röhögtem :D


Körülbelül 7-8 hónapig tartott míg elkezdtem bízni benne. Szinte örülni sem tudtam a kapcsolatunknak annyira féltem, hogy újra az lesz, mint amik voltak...nagy őrültem neki, de nem tudtam teljesen boldog lenni.


Még most elképesztően szerelmes vagyok, ahogyan ő is, tervezzük a közös életet, a gyerekeket.

Úgy hiszem megérte annyi évig kínlódni miatta :)

2017. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!