Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mit tennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mit tennétek ha a barátnőtökről kiderülne hogy megcsókolt egy másik lányt?

Figyelt kérdés
Nem buliban, nem részegen, nem egy idegent, hanem az egyik barátnőjét amikor az kiköltözött külföldre és búcsúzkodtak. Ti mire gondolnátok, mit éreznétek? Haragudnátok rá, vagy nem tekintenétek problémának?

2017. nov. 22. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha nincs mögötte érzelmi tartalom, tehát csak poénból, kíváncsiságból csinálták vagy azért, mert egy kicsit rágerjedtek egymásra, akkor egyáltalán nem zavarna. Valószínűleg egy kicsit fel is állna :D
2017. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Tricikli
2017. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem különösebben - egyszer belefér.


Ha viszont rendszert kezd el belőle csinálni, akkor azért elgondolkodnék a kapcsolatunk jövőjét illetően.

2017. nov. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha monogám párkapcsolatban van velem, akkor biza tekintheti semmisnek.

31/f

2017. nov. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy biszexuális.


Na és? A monogámiához ennek semmi köze, most velem van, ha nem csal meg, akkor tökéletes, ha megteszi, akkor nem azért fogja megtenni, mert a nőkhöz is képes vonzódni, egy rakat 110%-ban hetero nő is csalja a párját.

Nekem a monogám kapcsolat fontos, ha neki is, akkor nem nagyon érdekel, hogy előttem mit tett egy nővel.



(De a többség sajnos inkább arra fog gondolni, hogy fúj, vagy milyen kurály, majd orrba-szájba megy a hármas)

2017. nov. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5: az egyes válaszoló vagyok. Nekem most esett le, hogy valószínűleg úgy érti a kérdező, hogy még azelőtt smárolt a barátnője egy lánnyal, hogy vele összejött volna. Én meg azt hittem, hogy most, miközben már jártak.


Ha előzőleg történt, akkor miattam akár szerelmesek is lehettek volna egymásba, nem zavar, hogy kivel volt előttem a párom és mit csinált vele.

2017. nov. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mikor kapcsolatban van úgy értettem.
2017. nov. 23. 10:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, okés, akkor marad az első válaszom :)
2017. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha kapcsolatban van?


Az vérgáz.

Nem érdekel, hogy kapcsolatban kivel csal, nincs különbség Béla és Juci között. A csók egy intim dolog, nem feláll attól, ha Jucival csinálja, hanem megcsal éppen.

2017. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azon gondolkoznék hogy eddig egy homárral voltam együtt?

Ki adnám az útját, mehetne az "új" párjával tovább.

2017. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!