Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy ha a barátomnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy ha a barátomnál vagyok, ő fizeti mindig a kajámat?

Figyelt kérdés

Nem egy városban lakunk, ezért csak hétvégén szoktunk találkozni, mindig én megyek hozzá, mert ő egyedül lakik. Péntek este szoktam menni és hétfő reggel jövök haza.


Amíg ott vagyok, a kaját ő fizeti mindig. Én még nem is ajánlottam fel, hogy fizessem, szerintetek baj ez?


Azért gondoltam, hogy nem kell, mert ugye én utazok mindig hozzá, ezért nekem fizetnem kell a vonatjegyet.


Amúgy nem étterembe szoktunk járni, hanem főzni szoktunk.


Szerintetek jó így, vagy fizetnem kéne a kajába is?


2017. nov. 22. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha tőle kérdeznéd meg?
2017. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy kell. Amúgy se kéne,de így,hogy neked pénz az utazás és még csak nem is étterembe mentek,így ez normális.
2017. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű, hogy kérdezd meg erről az ő véleményét. Ha jól van eleresztve, akkor biztos nem engedi, hogy adj bele, ha viszont kell neki a pénz, lehet azt mondja majd egyszer-egyszer, hogy felesbe vásároljatok.

nem gáz, de nekem jól esne azért, ha megkérdeznéd egyszer..vagy vihetsz otthonról te is akár hozzávalót, akár sütit, mit tom én.. valami kis hozzájárulás

2017. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nektek igy jo, akkor jo. Olyan szempontbol felesleges volt kiirni, hogy nemsokara jon a sok frusztralt, aki levezeti, hogy prostitualt vagy, mert elfogadsz harom tanyer etelt a parodtol.
2017. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Meg kell beszélni. Szerintem ha már jártok, akkor elég közeli kapcsolatban vagytok ahhoz, hogy ilyeneket is átbeszéljetek. ;)

Mondjuk egy kapcsolatban ha én főznék, eszembe nem jutna elvárni, hogy fizesse egy részét... de mondom, megbeszélés kérdése.

2017. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy gondolni kell, hanem megbeszélni. :)
2017. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha étterembe járkálnátok az azért más lenne. Így nem annyira. Lehet amúgy is főzne, meg ha egyszer vendéget fogadok...
2017. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én se szoktam ha a barátomhoz megyek, ő se ha hozzánk. Ha albérletben vagyok oda id el szokott jönni, és bármit megeszik ami otthon van nem kérem el. Ha boltba megyünk szoktunk felezni. Én többet megyek hozzá, de pl többször is hívom meg étterembe. Nem tudom hogy összegben ugyanott tartunk-e, de nem is számít ennyire. Szóval szerintem helyzettől függ. Nem tudjuk melyikőtöknek mennyi pénze van.
2017. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább készíts neki valami sütit és vidd azt otthonról.
2017. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!