Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott ez barátomnál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott ez barátomnál?

Figyelt kérdés
3 év alatt nagyon féltékeny volt mindig is, ha fiú barátaimmal is beszélgettem egyetemen vagy,mentem velük sportolni. Mostanra teljesen megváltozott, nem féltékenykedik, hanem inkább rákérdezz milyen volt, jól éreztem-e magam,szóval felszabadult légkör van. Sokkal jobban érzem így magam, lehet ilyen is hogy így hirtelen változik az ember?
2017. máj. 16. 18:03
 1/4 A kérdező kommentje:
25/N,27/F
2017. máj. 16. 18:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érettebb lett, és emiatt áll máshogy ehhez a kérdéshez. Az is lehet, hogy megcsal és így már nem mer belepofázni ezekbe a dolgokba, mert akkor fordítva is elvárható lenne.
2017. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem ezzel mi a baj? 3 év alatt sokat változnak az emberek, lehet normális hűséges társa vagy és látja hogy nem kell féltélenykednie. Ez egy pozitív dolog, örülni kell:) hosszú távon jó jel!
2017. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem lesz barátnőm. Nincsenek barátaim, Zárkózott vagyok. Introvertált személyiség. Nagyon kicsi önbecsüléssel. Nem szeretem azt, ha egy lánynak fiú barátai vannak. Vagy is annyira nem érdekel, csak ne találkozgasson velük is. Tudom, hogy idővel simán megcsalna bármelyik nő, mert unalmasnak találna, vagy szimplán csak lelépne másikkal..
2017. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!