Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igénytelenség, ha a barátomnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelenség, ha a barátomnál alszom és másnap is ugyanazt a ruhát veszem fel?

Figyelt kérdés
Egyszerűbb így, mert nem kell annyi mindent magammal vinni. (Bugyit és zoknit persze cserélek)
2017. ápr. 30. 14:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Már az igénytelenség, hogy egyáltalán veszel magadra ruhát még a barátodnál vagy:)
2017. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
1x elmegy, de hosszútávon nekem már az. Nem gondolom, hogy 1 váltás ruha olyan nagy cucc lenne. Vagy ha ennyire zavar, hagyhatsz nála pár ruhát váltásnak.
2017. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Nem igénytelenségnek, inkább lustaságnak...
2017. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Amennyiben nem koszos és büdös, miért lenne igénytelenség?
2017. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 aperitif ***** válasza:
86%
Hosszú távon is elmegy. Kicsit csodálkoznék, ha a barátom egy randira két szatyor váltóruhával jönne, mert lehet, hogy randi után nálam fog aludni.
2017. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Mikor lettek az emberek ilyen kibaxott "igényesek" ? Nehogy már felveszel egy ruhát, odamész, leveted, felveszed az alvósod aztán már nem lehet felvenni a ruhát amiben jöttél. MIVAN?!

30/f

2017. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
Ha fürödsz,akkor az még az elfogadható kategória.
2017. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hosszútávon csinálom, mert mindig így csinálom.


Nem szeretek olyan sok cuccot magammal cipelni, meg ráadásul könnyen össze is gyűrődik így a ruha.


Fürödni szoktam nála

2017. ápr. 30. 14:42
 9/19 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
Hát, nekem előfordul, hogy elmegyünk bulizni, ott alszok, zuhanyzok, otthon meg majd átöltözök, ez így belefér addig, amíg hazaérek. Bár sokszor van úgy, hogy buli előtt mondjuk átmegyek, és akkor úgy megyek, hogy legalább bugyit meg pólót viszek magammal, ott hagyom nála, aztán elmegyünk otthonról. Ha nem együtt indulunk el, akkor nem gyömöszölök új cuccot a kistáskámba és bulizok azzal, nyilván :D De ha megbeszéljük, hogy átmegyek és ott is alszom, akkor viszek magammal cuccot. Szerintem egy extra póló nem olyan nagy dolog még pluszban, én ennél jóval többet szoktam vinni, mert akkor általában suliba is onnan indulok.
2017. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
Attol fugg... ha mondjuk egesz nap abban a ruhaban vagy, es estere ersz oda, egesz napos tennivalok utan, akkor szerintem undorito. Legalabbis en nem tudnek felvenni olyan ruhat mosas nelkul, amiben elozo nap picit leizzadtam, ide-oda mentem, leultem mondjuk a metroulesere vagy a buszulesre, mert ez igy kifejezetten taszito. Egy no ennel adjon mar magara picit tobbet. Viszont ha este lezuhanyzol, veszel fel tiszta ruhat, ami akkor van rajtad mondjuk 2 orat, es utana mar pizsamaban vagy, majd masnap ugyanezt felveszed, az mar kevesbe gaz. Bar, en ezt sem csinalnam mar ugy 14 eves kor utan (ott szoktam ezt latni, hogy szepen kivakoljak magukat, de az alap szemelyes higieniaval mar komoly gondok akadnak). Semmibe nem tart egy friss polot berakni a zokni es bugyi melle.
2017. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!