Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a felnőtt párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a felnőtt párkapcsolatok cirka hány %át tartja az össze hogy a párocska csak kettesben tud normálisan megélni?

Figyelt kérdés
Én legalább 30-40 %ra tippelem, tombol a gazdasági szövetség az emberek között..
2017. nov. 23. 01:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Te egy szarul sikerült számítógépes bot vagy? Megfejelném a programozódat. ☺
2017. nov. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokakat tart össze...

Ha a budapesti albérlet árakból indulok ki, 100.000+ rezsi (legyen kb. 30.000ft), telefonszámla, net, tv mondjuk egy 20-as, az már 150.000ft, és akkor még nem evett az ember, nem utazott és nem költött magára egy fityinget sem...


Az átlag bér pedig itt is 120.000-170.000ft közé tehető, tehát ilyen feltételekkel nehéz egyedül boldogulni...rákényszerülnek egymásra az emberek, de nem csak a párkapcsolatokban...

Egyre több olyan albérlet hirdetést találok, ahol nem diákok, hanem felnőtt emberek keresnek lakótársat, és inkább bevállalják, hogy egy vadidegennel élnek egy fedél alatt...


Szomorú világot élünk...:(

2017. nov. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tisztán anyagi okokból szerintem nem élnek ennyire sokan.

Tehát ennél kevesebb kapcsolatot (max 20%) tudok elképzelni amiben a felek utálják egymást, nem szeretik egymást, fizikailag sem vonzódnak a másikhoz, azonban a pénz összeköti őket.


Persze ez a 20% is magas. Minden ötödik párkapcsolat lehet kb pénz alapú.

2017. nov. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!