Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Okozott már valaki súlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozott már valaki súlyos sérülést jelenlegi vagy korábbi párjának önhibáján kívül?

Figyelt kérdés

Tehát véletlénül (megvágni valamivel, ráejteni valamit, biciklivel elütni, bármit írhattok)

Hogyan éltétek meg?


2017. nov. 23. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt baràtnőm vàdlijàt megégette a motorom kipufogója. Gyakorlatilag ugyan ott mint valamikor nekem. Mindkettőnknek van egy E betű a làbszàràn ugyan ott.
2017. nov. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer vettem ki a tepsit a sütőből, exem meg nem figyelt és nekem jött. Megégette az akarját, lett rajta egy kis hólyag is.


Nagyon sajnáltam, de nem direkt volt, ő se haragudott, csak magára, hogy nem figyelte, hogy épp a sütőnél matatok okkal. Szerencsére nem maradt nyoma, csak az elején fájt neki.

2017. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedvesem majdnem eltörte az orromat álmában, meg néha pont gégén csókol, ami piszkosul tud fájni.


Én meg a szemébe kapok bele a szemüvegemmel, ha nem figyelek, és egyszer orgazmuskor teljes erőből megharaptam :)


De ennyi, ennél súlyosabbat még nem okoztunk, ám benne van a pakliban, főleg szeretkezéskor.


28n

2017. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, meg egyszer birkóztunk az ágyon - előjáték gyanánt, szülinapi sörözés után -, és a vállamnál fogva hátrébb lökött, csak épp szélén voltam, így leestem jó 40 centi magasról.

A fejemet jól beütöttem az ágy mellett lévő komódba, úgyhogy szex helyett feküdtem, ő meg nyomta rá a fagyasztott borsót. :)

2017. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Birkoztunk az agyon, tudni illik, a parom nem szeret hagyni gyozni, ami miatt mindig eleg ideges vagyok. Egyszer megharaptam. Egy 5x5 centis foltba veralafutatos lett es 3-szorosara dagadt.. nem bantam meg, tudta nagyon jol, mit er el a huncut birkozas kozben atlalkut szekalassal.
2017. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!