Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaha sikerülni fog? 20N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha sikerülni fog? 20N

Figyelt kérdés

Van egy srác(26)akivel az elején minden jól alakult,sokat találkoztunk,beszélgettünk,mondta,hogy kedvel,szeret velem lenni.

Aztán sok problémáka lett a minkahelyém,szüleivel egészségügyi problémák...szóval rendesen kapta a dolgokat...

Akkor is ott voltam mellette,minden héten,a szabadidejét együtt töltöttük,sokszor kiemrülve jött el a minkahelyétől vagy szüleitől késő este,és úgy futottunk össze egy beszélgetésre egy kávézóban.

Ém végig reménykedtem,hogy több is lesz,hiszen,hoszen teljesen adott volt az egész.

Aztán elmondtam neki az érzéseim.

Azt mondta kedvel,és minden,de nincs most ideje erre. (Ami igaz is,nézni is rossz,akik vele történtek).

És akkor mondtam neki,hogy várok rá,de ő mondta,hogy ne tegyem,mert ki tudja mikorra alakul ki az életében bármi is,mikor lesz megint a régi minden.

Azóta is vannak problémái,még mindig jó barátok vagyunk,heti többszöri találkozás,minden este hosszú telefonbeszélgetések,nekem nincs senkim,neki se(nem is akart ugye).

Esküszöm nem direkt várok rá,egyszerűen senki más nem fogott meg annyira,a talik is azérz vannak,mert annyira jó vele,mint senki mással.

Valaha összejöhet ez kettőnk között?

Vagy mit tegyek?:(



2017. nov. 23. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki akar az időt szakít rád, aki meg nem, az majd kitalál valami kifogást. Ezt a saját kapcsolatomon látom.
2017. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hetente többször találkoztok, hosszú telefonbeszélgetéseket folytattok, tehát ideje van rád. Kerek perec megmondta, hogy nem akar veled közelebbi kapcsolatot. Miért szívatod magad?
2017. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, neki csak arra "van ideje", hogy elvegyen tőled mindent, amire jelenleg szüksége van, anélkül, hogy adnia kellene bármit is cserébe. Sajnálom, de Achillésznek igaza van, tényleg csak saját magad szívatod ezzel a "barátsággal".. Ha ki is kecmereg a problémáiból és készen áll egy kapcsolatra, az nem veled lesz.
2017. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszed észre, hogy lelki szemetesládán kívül NEM kellesz neki?!


Én az ilyen embereket olyan gyorsan építem le, ahogyan csak lehet.

2017. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap volt egy kérdés csak most nem találom. Arról szólt hogy "Milyen az amikor valakit talonba tesznek?". Na a te szitud a válasz rá.


Vagy ha alpári akarok lenni akkor 2 szóval: Luk kéznél.

2017. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól esik a kicsi szívének, hogy szerelmes vagy bele, és kéjesen simogatja az önbecsülését, hogy bármikor megkaphat, ha úri kedve úgy tartja. De ne reménykedj. Ha lesz is valaha köztetek valami, az legfeljebb egy kóbor numera lesz.
2017. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagy várakozásban olvass el pár könyvet.
2017. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!