Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném elkezdeni a "valaha...

Szeretném elkezdeni a "valaha kövér voltamot.110 napom van arra h 25 kg fogyak, edzőnélkül kitartással sikerülni fog, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a baj az edző nélküliségben, h ha elfáradsz abba fogod hagyni a mozgást. Egy edző akkor sem hagyja h leülj ha már majdnem meghalsz a fáradtságtól.
2011. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha van kitartásod akkor bármi sikerülhet:Dez meg pláne de akkor rendszeresen kell edzeni és nem feladni
2011. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ha kitartó vagy megy egyedül is! Vágj bele!:-Kor,magasság, súly?
2011. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Ha gondolod akkor www.youcandoit.try.hu mi szivesen olvasnánk,segitenénk,támogatnánk lesd meg az oldalt.

2011. júl. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
miért pont 110 nap és miért pont 25 kg?
2011. júl. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez csak rajtad múlik

hány kilo és hány centi vagy amúgy?

ha van elég kitartásod és önfegyelmed akkor minden lehetséges

részesísd előnyben reggelire a teljes kiőrlésű kenyeret sovány sajttal, pulyka-csirkemellsonkával, vagy főtt tojással vagy valamilyen zöldség, túrókrémmel és hozzá egyél zöldségeket vagy zabpehely/búza-zabkorpa sovány tejtermékkel(kefír, joghurt, tej) hozzá valamilyen gyümölcs(főleg bogyósok), vagy gyümölcs-zöldségturmixok, levek hozzá ehetsz pár szem korpás kekszet

tízórai, uzsonnára egyél gyümölcsöket vagy kefírt, joghurtot, cukormentes müzliszeletet

ebéd: könnyű zöldséglevesek, paradicsomleves, gyümölcsleves, tojásleves, ragulevesek, másodiknak grillezet/párolt halak, sovány husok (ez változatos legyen sovány sertés, marhahús, csirkehús, pulykahús) főtt tojás, héjában sült krumpli (2-3 db heti 1) barnarizs, köles egy csészényivel, párolt zöldségek, hüvelyesek, saláták, teljes kiőrlésű tészta is mehet heti 1szer, főzelékeket ha joghurttal vagy keményítőveé sűríted, pürésíted mehet -pl tök, spenót, sóska ezek jók, rakott, töltött zöldségek túróval, gombával, sovány darálthússal

vacsorára már inkább fehérje és zöldség kombinációt válaszd, túró zöldségekkel, főtt tojás, sovány husok, halak, zsírszegény tej, kefír, joghurt, saláták, sovány sajtok, zöldségpürék, gyümölcsök közül banán, szőlő, füge, datolyát már ne

emellett rendszeres mozgás, folyadék, zöld tea és menni fog

nekem ezzel az étrenddel és egy kis bűnözéssel is néha(étcsoki, egy egy gyümölcsös, túrós szelet, túrórudi, vaniliás tej, jégkrém) heti 1 kilot fogytam ez egy változatos és szerintem egészséges étrend, nem untam meg és nem lett semmiből se hiányom

szóval hajrá kitartás és eléred a célod!

2011. júl. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
15éves 178 cm magas 106 kg
2011. júl. 27. 22:46
 8/10 A kérdező kommentje:
ma egyhete h csinálom 101,2 kg vagyok 5kg ment le feltenék képet de nincsen telóm xD
2011. júl. 30. 12:13
 9/10 anonim ***** válasza:
fiú vagy?
2011. júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen miéért?
2011. júl. 31. 00:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!