Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Rajtam kívül van itt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Rajtam kívül van itt még valaki, aki egyedül sokkal jobban érzi magát, mint kapcsolatban? :D

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, nem volt még senkim, és rájöttem, hogy nem is kell senki. Egyedül biztos jobb, mint kapcsolatban.
2017. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Én Férfiú vagyok 24 nem volt nőm nem úgy értem hogy szörnyen nézek ki de valahogy én kicsit zárkózott vagyok a lányok akik bejöttek viszont nyíltak voltak így messze voltam tőlük mint csiga a laposfedéltől
2017. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Én férfi vagyok, nem volt még senkim, és rájöttem, hogy nem is kell senki. Egyedül biztos jobb, mint kapcsolatban.



ha neked jó holyagos kézzel a sok rejszolástól akkor éljél papként,lecarom

2017. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2 es vagyok nem ugyertemhogy nem akarok kapcsolatot de amilyen kapcsolat reális annál jobb a magány
2017. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van.
2017. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

Mondjuk nem vagyok teljesen egyedül, mivel van gyerekem. De sokkal boldogabb vagyok vele kettesben, mint ha el kell viselni valami hapsi nyűgjeit is. Szexelni mindig van kivel, ha éppen az hiányzik. De ezenkívül semmi szükség férfiakra.

2017. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6 tehát én szükségtelen vagyok mert nem szexeltem?
2017. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7#

Ne vedd magadra.

Nem te vagy szükségtelen, hanem az összes férfi. Szóval semmi személyes. ;)

A gyerekcsináláson kívül semmire se alkalmas a 99%.

Tettem próbát, hogy ne legyek egyedül, hogy legyen a gyerek előtt férfi minta. Nem jött be. Sokkal boldogabbak vagyunk mindketten, ha nincs aki ordítson velünk, meg nincs kit kiszolgálni. ;)

2017. nov. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Biztos, h jobb mint rossz kapcsolatban lenni, ahol lehúzzák a kedved. De a jó kapcsolatnál sokkal rosszabb egyedül lenni. Sajnos az országban rossz a mentalitás.

Normál esetben jók a kapcsolatok. De nehézség mindenütt van, vmennyit muszáj vagy bevállalni, h legyen kapcsolatod, mindenkinek van hibája, rossz szokása.

2017. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8as ha neked egy férfi csak ordibáló, kiszolgálandó valami, akkor jobb is ha egyedül vagy, remélem a gyerekednek nem ezt a mintát közvetíted.
2017. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!