Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az ha egy egyedülá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az ha egy egyedülálló férfi (36) mindig kapcsolatban élő nőkkel köt kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Az hogy köcsög.
2017. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar kapcsolatot.
2017. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tudat alatt fél a kötődéstől, és így tuti nem kell "normálisan" kapcsolatban élnie senkivel.
2017. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pedig állítja komoly kapcsolatot szeretne.de hogy miért jó más kapcsolatába bele rondítani,azt nem tudom
2017. nov. 19. 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Mondani bármit lehet. Valószínűleg hazudik.
2017. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Csökkenértékűségi komplexusa van, és így akarja magának bizonyítani, hogy ő is ér valamit, ugyanis ez sok szeretőt is motivál, hogy ő igenis jobb, mint az illető párja.

Fejtsd meg magad, aztán pedig változtass.

2017. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem akar bonyodalmat. Megvan a napi betevő, de a csaj nem akar hozzá költözni.
2017. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert egy lusta, onzo dog. Remeli, ha szorul a hurok, akkor a csaj majd ugyse meri az eredeti kapcsolatot robbantani, igy neki nem.kell felnie az elkotelezodestol. Es hat szeretokent nyilvan nem.kell kozos haztartast vezetni nem kell a menstruaciot vegigszenvedni (olyankor johet ketteske vagy harmaska).

Ha te a no vagy remelem hagytad...ha meg a pasi, akkor remelem leszarad:-).

2018. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nő vagyok.és pont leszartam. szét is zúzta más több éves kapcsolatát,igaz ehhez is két ember kell! most az anő ott lakik nála.nekem csak hazudozott összevissza, pedig pont ő mondta h mindent beszéljünk meg őszintén! sztem beteg az ilyen
2018. jan. 2. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!