Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi igazán akar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi igazán akar egy not az kétségtelen?

Figyelt kérdés

Tehát amikor mint nő gondolkoznod kell, h vajon akar - e a férfi, vajon mit szeretne.. Akkor a férfinak nem is kell igazából?

Így visszagondolva amikor kételkedem akkor sosem kellettem a pasinak csak hát nehéz volt akkor elfogadni.

Ha igazán kellesz egy férfinek azt érezni fogod, kétség nélkül?


2017. nov. 24. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Csak ha gondolatolvaso vagy.
2017. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Mi van?

Bocsi, de ezt az egész zagyvaságot nem értem.

2017. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem egy szerencsétlen anyuci pici fia, akkor ki mutatja a pasi. Aki szerencsétlenkedik, azzal, valószínű, nem is jársz jól.
2017. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam olyan nővel, akivel szemben egy szemernyi kétségem se lett volna.
2017. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Előfordult már, hogy azt hittem, nem érdeklem, közben kiderült, hogy azért nem keresett annyit, mert ő hitte azt, hogy engem nem érdekel...szóval nem mindig olyan egyértelmű ez.
2017. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát nekem ez mindig egyértelmű volt. Aki akart engem, azt nem lehetett nem észrevenni. Írt, hívott, jött.

Aki nem, az nem csinálta ezt, vagy csak egy ideig csinálta, aztán felhagyott vele, és nem véletlenül hagyott fel vele, hanem mert már nem akart akkor.

Ez szerintem felnőttkorban egyértelmű dolog.

Klisés, de erről szól a Nem kellesz eléggé címü film is. Igaz, ami abban van. Ez így működik. Elég friss tapasztalatom is van erről, mindkét oldalról nézve.

Keres, keres, tök mindegy mit teszek, megbocsát, keres. Aztán ha nem kellesz, elmaradozik, nem ír, ritkán ír, nem hív, nem keres. Bumm.

2017. nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ te milyen jeleket küldesz felé ha azt érzi hogy 77x többet invesztál abba hogy összejöjjön veled és te csak folyton lerázod esetleg kiderül hogy még exeddel sem vagy érzelmileg elkülönülve akkor inkább feladja akármennyire is szeretett volna


Sok ilyenre látok példát.


Kiakaszt egy férfit ha pédául ír a lánynak valami edveset erre az nem méltatja még válaszra sem. "látta" De leszarja miközben fent van facen..


Ekkor mire gondol a legtöbb férfi..


Oké minek törjem magam akkor majd ha keres én is keresem.


60/40 vagy 50/50 arányban kéne ez menjem. És olyan nincs hogy valaki lelkesen felkeres valakit lírja a napját vagy afájdalmát és te egy mondatot nem méltóztatsz összerakni hanem egy vagy két szavas válaszokkal illeted.. Nem érdeklődsz felőle..


Ezt ne vedd magadra de sokan ezt csinálják és páran csodálkoznak -akik nem tudatosan szarják le a teperő férfit- hogy nem keresi többet.


Seni nem akar magából bohócot csinálni hosszútávon.


Még a szerelmes is feladhatja és inkább megbarátkozik a magánnyal a belső gondolataival..


Mit rontottam el.. Miért nem méltóztat válaszolni.. Megbántottam.. vagy mással ír.. ennyit nem jelentettem neki hogy néha mgától rám írjon..?


Végeredmény eltűnik és talán meg is változik kevésbé hisz kevésbé enged közel kicsit meggyilkoltad..


Mégehyszer ne vedd magadra lehet te soha nem csináltál ilyet csak azért írom le hogy tudd ilyen is van.

2017. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha igazán kellesz egy férfinek,azt érezteti veled,hogy kétségeid sem legyenek.Érdeklődik irántad,felhív,ír,keres,elmegy hozzád vagy érted bárhova.Ahogy előttem is írták.Ha pedig szeret,ez nem csak két hétig tart nála.
2017. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Missi_Key ***** válasza:
82%

én úgy vagyok vele, hogy ha tényleg, nagyon nagyon akar, akkor még az se fogja érdekelni, ha én olyan jelet küldök hogy nem érdekel a közeledése, akkor is talál majd módot h megkedveltesse magát.


szóval igen. ha eléggé akar, az egyértelmű lesz

2017. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!