Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap délután feküdtem előszörle a barátommal és mára már furán éreztem magam. Meg lent egy kellemetlen érzés támadt. Ez mitől van? Én arra gondolok hogy mivel ez volt az eső alkalom így egy kicsit megviselt? Szerintetek?

2017. nov. 24. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk? Nem vagyunk orvosok és nem mi vagyunk a te bőrödben!


Ha szűz voltál, akkor lehet, hogy ez csak a szex utóhatása!


De nyugi, terhes nem vagy! Remélhetőleg.

2017. nov. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Deee izé....félve kérdezem meg....védekeztetek ugye?
2017. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, védekeztünk
2017. nov. 24. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet annak az utóhatása.

Visszaemlékezve, én anno másnap délutánra görcsöltem meg minden bajom volt, szimplán "kellemetlenül" éreztem magam.

Ha pár napon belül nem múlik, akkor érdemes majd elnézni dokihoz, de így önmagában semmi gond, ne aggódj. :)

2017. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És hogyan védekeztél? Kézzel-lábbal?
2017. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!