Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Hiro-Cristano...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok Hiro-Cristano Ronaldo cimű számáról? Szerintetek sok nőre igaz a mondanivalója?

2017. nov. 24. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Szánalmasabb a nőknél is, akikről szól.
2017. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A 3,14csákra talán igaz,de ha neki az ilyen nők kellenek,az is kiállít egy szegénységi bizonyítványt.Nem genyózni akarok,de azért látszik az ipsén,hogy nem az ELTE-n tanársegéd a 20-as évei közepén vagy végén.Bár a tarzanos csávó után ez se teljesen kizárt. :DDDD
2017. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ez egy bizonyos kategóriára érvényes az aranyásóra.

de ez a pali hibája és gyengesége is,ha csak ennyi értéket tud demonstrálni,olyan alacsony kerete van,hogy csak arra jó,hogy lehúzni lehessen.

meg persze olyan esetekben is ha a pali eltévesztette a házszámot és azt hiszi,hogy önmagáért lesz csak vele egy 10 pontos.

2017. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jóképű, kemény srác szerintem. Inkább ilyen legyen egy férfui mint valami mimóza papucs.
2017. nov. 24. 22:10
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Igen, volt hozzá szerencsém. Sajnos rosszak az idegeim. Igen. Igen. Igen. Ő az...ő az a gyerek akit legszívesebben egy 900 lóerős Brabus AMG Mercedes S 63-hoz kötnék, és végigszántanám vele Budapest-Valgyivosztok (kb 10.000 km-er) oda vissza utat.

A dalnak semmi értelme, se a klipnek, semmi művészi érték nincs benne, se mondandója, a dalnak a szövege egy hatalmas nagy ömlengés egy hányadék, egy értékelhetetlen fos. Amerikából átvett kutyahétköznapi/unalmas sz/\r. El kell az ilyennek tünnie a föld színéről.

2017. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Fszom!!

Vlagyivosztok*


Meg mi az, hogy kemény srác fuuhhh hazamegyek, esküszöm hazamegyek, verjem bele a fszom ha nem hazamegyek!!!!

2017. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a számot csak a Dancsó Peti féle elemzésben hallottam :DD és az a helyzet, hogy nem nagyon maradt meg bennem a dal szövege, szóval nem lehet valami mély üzenete/mondanivalója...
2017. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen csajok, de szerintem nem sok nőre igaz. Sok mondandója mondjuk nincs, csak az exét szidja. A szám meg amúgy borzalmas ahogy van illetve nem tudom hol látsz te itt jóképű, kemény pasit.
2017. nov. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Maga a dal szánalmasan primitív, mint ahogy az előadója is, süt róla az ostobaság, ha neked ez vonzó, akkor vannak bajok :D

Egy szűl rétegre igaz, de ettől még nem lesz semmi értéke a dalnak. Szomorú, hogy van, akinek tetszik ez a szar, sokat elmond arról, aki hallgatja.

2017. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy effektíve 3 percet elloptál az életemből, amikor utánanéztem eme "dal" szövegének.


Ez kérlek egy semmitérő, f0s szám. Akár a nyomorék lúzerek himnusza is lehetne.

2017. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!