Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb átverés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb átverés, csalódás, ami történt veletek, hogy léptetek túl rajt, mit mondtatok a másik félnek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Exem 3 hónapig csalt egy haverommal. Volt haveromnak mindkét keze tört, exemnek meg ugrott a munkahelye, 1 évig nem talált melót. Szerintem megbánták.
2017. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Első! Ez igen... :D Engem is csalódás ért, és kíváncsi vagyok, kivel mi történt még, hátha jobban érzem magam, ha meghallhatok pár sorstársat, hogy vészelték át a helyzetet.
2017. nov. 25. 11:30
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

megcsalt az exferjem. en sok baratnot kivantam neki:)


bejott, azota is sodrodik, nem talalja a helyet. en ujra ferjhez mentem, gyerekunk is szuletett:)

2017. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Tragikus kimenetele lett. A részleteket nem szeretném leírni, de a vége az lett, hogy a lány “a barátnőm” megölte magát. Első kapcsolatom volt, sose hittem volna, hogy ez lesz belőle. De, hogy valamennyire értsd, hazudott magával kapcsolatban, és ő maga sem tudta feldolgozni ezt.
2017. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Átverés : ellopott tőlem nagyon sok pénzt.Csalódás : nem is gondoltam arra hogy tudja hol tárolom,ez meglepetés volt,tehát átfésülte a lakást mikor nem voltam otthon,ez ezerszer rosszabb volt mint az anyagi kár.Csalódás volt hogy ejtették vele szemben a vádat.Ennek ellenére próbáltam megérteni miért tette,de csalódás volt a válasza.Megcsalásokon,meg egyéb ilyen dolgokon túl tudok lendülni,de ilyes fajta bizalom vesztésen sokkal hosszabb idő.
2017. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jézusom... Hát őszintén sajnálom,hogy ilyenek megtörténnek... Tudom, hogy minden két emberen múlik, dehogy ennyire ne lehessen megbeszélni semmit, és így hátbaszúrni a másikat :/
2017. nov. 25. 12:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez kicsit más fajta csalódás mint az előzőeknél : sokkal többet tettem a kapcsolatunkba mint a volt barátnőm sokkal inkabb romantikusabb voltam és soha megközelitőleg se kaptam vissza azt amit adtam. Nagyon fájt mikor megvilágosodtam és nem hitegettem magam tovább, hogy meg fog változni.
2017. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A Tinderen megismerkedtem egy helyes, kedves, normális, relatíve visszafogottnak tűnő sráccal, akivel 1,5 hónapig randiztunk, mire lefeküdtünk. Külsőre is abszolút "jófiús". Kisfiús arcú, (23 évesen még mindig elkérték a személyijét sokszor), szőke hajú, kisfiús hosszúkás frizura. Csók amúgy már az első randin volt, viszont utána volt vagy 10-12 randink, amikor csak órákig beszélgettünk, sétálgattunk, elvoltunk. Bújtunk, ölelkeztünk, csókolóztunk is, de a punim sosem fogdosta, a mellem is csak párszor (mondjuk az nem baj). Amikor először lefeküdtünk, akkor is áthívott az albijába és vacsorát főzött nekem, aztán mentünk a szobájába. Volt egy szex este, együtt aludtunk, volt egy szex reggel és akkor láttam utoljára őt. Később azt írta, hogy haza utazott (egyetemisták vagyunk, ő nem abból a városból van ahol a suli van), de láttam őt az utcán egyszer, meg mondta hogy majd keres szeptemberben. Egyszer még írtam neki júliusban hogy eléggé belé zúgtam, mondjon erre valamit, de csak azt írta hogy majd szeptemberben találkozunk, aztán soha többé nem keresett. Fél év múlva törölt fb-on az ismerősei közül is.


Ez tavaly tavasszal volt. Azóta van egyfajta általános bizalomhiány a férfiak felé részemről. Ésszel hiába tudom, hogy biztos nem minden férfi ilyen, de szívvel még mindig ott tartok, hogy nem akarom hogy többször így bántsanak és ezért azóta nem is nagyon ismerkedtem. (3 férfival voltam eddig az életben, őt is beleszámítva.) Hátha majd elmúlik.


22/L

2017. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, sajnálom.
2017. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

17 voltam, a srác hitegetett, hogy szeret, csomót lógtunk egész nyáron, aztán nyár végén lefeküdtünk végül (addig csak csók,petting, orál volt). Másodszor, mikor úgy volt, hogy nála alszom, ott volt egyszer csak mégegy lány, bejelentés nélkül akart egy hármast. Én nemet mondtam, erre a szemem láttára elkezdtek szexelni. Nem zavartatták magukat, hogy én zokogok az erkélyen közben. Szó nélkül elmentem aztán, ő napokig hívogatott meg írogatott.

Szerencsére úgy egy hétre rá elmentem találkozni a mostani barátommal, akkor még barátilag, aztán rendszeresen lógtunk együtt, és végül összejöttünk.

3 éve volt ez kb, azóta egyszer összefutottunk egy bulin, ahol a barátommal voltam, nagyon részeg volt és rámnyomult. Leöntöttem az italommal. Jó érzés volt. Azóta elég szarul megy neki, 4. egyetemet csinálja (eddig egyikkel se végzett), mekiben dolgozik, azóta is ilyen vámpírként telepszik lányokra.

20L

2017. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!