Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig csak a nők érzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig csak a nők érzik elhanyagolva magukat egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem értem mi ez a törvényszerűség, hogy mindig a nőket hanyagolják el. Minha nekik folyton bizonygatni kellene egy evidens dolgot újra és újra?

Mert kötve hiszem, hogy a kapcsolatok zöme tényleg úgy ér véget, hogy a nő odaadó, figyelmes, gondoskodó miközben a férfi elhanyagolja.


Érdekes, egyszer nem írta még le soha, egyetlen nő sem, hogy azért szakított egykori párjával mert feltűnt egy másik személy aki jobban odafigyelt rá és épp ezért elhanyagolta a párját ő is.

Mindig csak ők az áldozatok...


2017. nov. 25. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
A férfiak kevésbé fognak nyíltan panaszkodni arról, hogy a párjuk elhanyagolja őket.
2017. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A férfiakkal meg soha nem szexelnek eleget a gonosz elcsúfult házisárkányok ezért kell a 20 éves szexi titkárnőt/kolléganőt/luxusprostit kezelgetni miközben az soha nem kerül elő vajon mennyit foglalkoznak otthon a háztartással, gyerekekkel, vagy a feleségükkel azon túl hogy elvárják a vacsorát miközben a tökeiket vakarásszák a tv előtt.

Bármikor mindkét nemről tudok neked általánosítást írni. Ettől jobb?

Persze gyakran ezzel védekeznek a nők sőt valószínűleg így is érzik és fölösleges belemenni melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás a végeredmény egyértelmű.

2017. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Ezt hívják felelősséghárításnak. Férfiaknál is előfordul, az emberi faj meglepően hitvány e téren, akár globális szinten is.


"Azért kevés a pénzünk, mert a kormány lop!"

"Azér' vesztett a csapat, mer' rossz szögből sütött a nap a pályára!"

"Azér' vesztettem mer' utál a bíró"

"Azér' buktam meg, mer' utál a tanár/professzor"

"Azér' ilyen szar minden, mert a horoszkópom azt írta"

"Azér' iszom ennyit, mer' májproblémáim vannak"

"Ez nem tömény pia, csak gyomorkeserű, kell az emésztésemnek"

"Azér' cigizek, mer' az a hülye párom hülye"

"Azér' rúgtak ki, mer' utál a főnök"

2017. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

pedig én sok olyan kérdést is olvastam,ami a fordító bekapcsolása után kb ilyen-

-dagadék lettem,slampos,zsíros hajú ezért a férjem nem kíván.

mit tegyek,hogy ha fogyás és igényesedés kizárt,de mégis kívánjon a férjem?

2017. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem a nők érzik elhanyagolva magukat, hanem egy 10 éves kisfiú!


....mondta Hujber Feri, és beleszippantott a kokainba.


Ez megy már több 100 éve, mindig a nő van elhanyagolva, hisz ki más? A nő azért csalja meg a párját mert el van hanyagolva, mi másért? A nő elvárja, hogy kezdeményezzen a férfi, mert nő, hát, hogy máshogy? A nő ki van téve a szexuális zaklatásnak, mert nő, főleg ha kiteszi az árut, aztán szalad haza, én is #metoo, én is átéltem.


Több értelem van Hujber Feri bedrogozott riportjában, mint ebben a nő/férfi dologban utat törni és szabályt alkotni.

2017. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Mert a nők lényükből adódóan érzelmesebbek, törődésigényesebbek, jobban éheznek a figyelemre. A férfiaknál meg általános dolog, hogy miután meghódították szívük választottját, utána leeresztenek, átkapcsolnak és sutba dobják az addigi udvarlós attitűdöt. A barátnők, élettársak, feleségek pedig joggal nehezményezik ezt egy idő után. A nők lelkével folyamatosan törődni kell, minden rezdülésükre oda kell figyelni, különben arconcsapás-szerűen, tök váratlanul hagyhatnak el, vagy csalhatnak meg, ha épp olyan típusok.
2017. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%

#6


De akkor az oda-vissza kellene hogy működjön és nem úgy, hogy a figura törődjön vele mindig és nő ezt úgy "hálálja" meg, hogy marad az évi 1 intim együttlét, öregasszonyfrizura, Grészklinika és sztárbansztár kötelező nézése stb.

2017. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%

"A férfiaknál meg általános dolog, hogy miután meghódították szívük választottját, utána leeresztenek, átkapcsolnak és sutba dobják az addigi udvarlós attitűdöt. A barátnők, élettársak, feleségek pedig joggal nehezményezik ezt egy idő után."


WTF? Most akkor nem csak a kapcsolat előtt kellene udvarolni, hanem már a kapcsolatban is? :D :D Szerintem felejtsük el ezt az egész udvarlós hülyeséget, már csak azért is, mert ez a régi világban sem a nőnek szólt (sad fact), hanem a családjának, kivált az apjának, aki a házasságról döntött. Egyre szürreálisabbak lesznek egyes nők elvárásai.

2017. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

#8 "WTF? Most akkor nem csak a kapcsolat előtt kellene udvarolni, hanem már a kapcsolatban is?"


Így van. A nőket újra és újra meg kell hódítani, még kapcsolatban is, különben úrrá lesz az ellaposodás, a megszokás és az unalom. Csodálkozom rajta, hogy ezt egyesek ennyire nem értik. Így lehet fenntartani a tüzet, a vágyat, az érdeklődést és minél hosszabb távon megőrizni a rózsaszín ködös periódust. Ha az "udvarlás" szó nem szimpatikus, akkor a "hódítás" vagy a "csábítás" is megfelelő.

2017. nov. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én lehet most kivétel leszek, de ki birom modnani,engem volt barátnőm elhanyagolt. Alapból olyan vagyok,hogy a kapcsolatba a másik fél nekem fontosabb, romantikus vagyok és mindig próbálok kedveskedni,odafigyelni,meglepni a másikat(most ezeket nem csak úgy hajigálom) és persze h sikerült egy olyan csajba beleesnem aki csak fogadni képes ,de azt is furán és semmi érzelem megnyilvánulásra nem képes nem ad semmit. Szépen lassan elviselhetetlen lett a helyzet és befejeztük.
2017. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!