Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső oldalakon csinálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon csinálnak olyat az oldal üzemeltetői, hogy valósnak tűnő fals személyekkel küldenek neked bizakodásra keltő üzenetet. Viszont ha te vissza akarsz válaszolni akkor elő kell fizetned?

Figyelt kérdés

2017. nov. 26. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Egy egész picit paranoiás gondolkozás. Előfizetős oldalon nincs min csodálkozni. Meg gondolod hogy az összes lúzernek egy fals profil robot irkál? Pfff.
2017. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LazyJones ***** válasza:
100%

Márpedig van ilyen. Ezzel "ösztönzik" a résztvevőket az előfizetésre, aztán ezzel (elméletileg) a saját esélyeiket is növelik, elvégre tényleg lehetséges, hogy egy kiemelt profillal hamarabb találsz valakit.


Egyébként bizonyos oldalaknál könnyebb ezt kiszúrni. főleg, ahol azt hirdetik, hogy előfizetéssel tudsz chatelni illetve levelezni olyanokkal is, akik nem előfizetők. Ha egyszer kaptam levelet valakitől (ergo előfizető), és nem tudok rá válaszolni, az azért eléggé beszédes. Meg azért az is gyanús, amikor feltűnően dekoratív nők írnak üres, semmitmondó sablon levelet, bármiféle konkrétum nélkül.

2017. nov. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan még nem volt, hogy konkrét üzenetet kaptam volna valakitől, de olyan már előfordult, hogy irreálisan csinos nők nézegették a profilomat úgy, hogy képem se volt kint... Természetesen amikor írsz nekik, választ sosem kapsz.


Nagy igazság sajnálatos módon, hogy a társkeresőnek az éri meg, ha minél tovább vagy ott előfizető, ez egyszerű üzlet.

Valamilyen könnyed manipulációs gépezet bőven működhet, de bizonyítani nem fogod tudni, ahogy én sem tudom.

2017. nov. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Dolgoztam ilyenen.

2017. nov. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, kb mind. Botok is vannak (robot scriptek, programok) amik automatán megnézést, és üzeneteket generálnak, de vannak élő munkatársak is ún. animátorok, akik használják a kamuprofilokat.
2017. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem például az elittárson. Nem volt nehéz kiderítenem, s töröltem is azonnal onnan magam.
2018. jan. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!